a

Facebook

Twitter

ترجمه و بازبینی توسط حسین محبی .
همه حقوق محفوظ است.

9:00 - 18:00

ساعات کار ما شنبه - چهارشنبه

09126595699

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

اینستاگرام

جستجو
منو
 

آیا به دنبال بهترین وکیل برای طلاق توافقی هستی؟

آیا به دنبال بهترین وکیل برای طلاق توافقی هستی؟

بهترین وکیل طلاق توافقی وکیلی است که تجربه زیادی در زمینه طلاق توافقی داشته و با رویه عملی دادگاه ها آشنا باشد. علاوه بر این ، کنترل کافی بر قوانین و مقررات جدید طلاق توافقی دارد. در واقع وكیل طلاق توافقی یک وکیل متبحر و حرفه ای است. وکیل طلاق توافقی باید وکیل پایه یک دادگستری باشد. آشنایی با رویه عملی دادگاه ها و تسلط بر قوانین و مقررات در این زمینه روند کار را تسریع می کند.

این موسسه با تأکید بر حفظ بنیان خانواده و کاهش میزان طلاق ، در وهله اول زوجین را به صلح و سازش دعوت می کند و توصیه می کند در صورت لزوم با یک مشاور خانواده مشورت کنید. در مواردی که تلاش زوجین در این زمینه مثمر ثمر نباشد و به عنوان آخرین چاره ، چاره ای جز طلاق و جدایی نیست ، توافق و سازش در جدایی نیز در کاهش آسیب روانی ناشی از طلاق بسیار مهم است. یک وکیل آشنا به مسائل طلاق ، با توجه به تجربه گسترده خود در این زمینه ، هم می تواند زوجین را در رسیدن به صلح و سازش راهنمایی کند ، و هم در صورت تصمیم نهایی برای طلاق ، زوجین را به عنوان یکی از حقوق خود حفظ کند. کاهش زمان تنش در روند قانونی طلاق می تواند کمک قابل توجهی کند.

دعاوی خانوادگی به ویژه طلاق بسیار مهم است. گاهی اوقات پای کودکان درگیر داستان می شود. برهم زدن واحد خانواده صدمات جدی به همه اعضای خانواده وارد می کند. در عین حال باید توجه داشت که حفظ رابطه به هر قیمتی در بعضی موارد نه تنها از آسیب جلوگیری نمی کند بلکه ممکن است زندگی را برای زوجین و فرزندان تلخ تر کند. طلاق نتیجه یک انتخاب اشتباه است.

اگر تلاش های زوجین برای اصلاح امور و حل اختلافات موفقیت آمیز نبود ، برنامه بهترین وکیل طلاق توافقی این است که زن و شوهر به جای طرح پرونده های قضایی متعدد علیه یکدیگر و از بین بردن روانشناسی یکدیگر ، اقدامات جدایی را انجام دهند. همچنین با راهنمایی یک وکیل متخصص در این زمینه برای انجام توافق و سازش کارهای خوبی با مشورت و هماهنگی یک روانشناس صورت می گیرید.

وکیل برای طلاق توافقی در تهران

اولین قدم برای طلاق توافقی چیست؟

اولین قدم برای طلاق توافقی بررسی مراحل و شرایط طلاق توافقی است.

از آنجا که ازدواج در قانون شناخته شده است ، طلاق نیز قوانین و مقررات خاص خود را دارد. اگرچه طلاق در امور احکام الهی ناپسندترین حلال است ، اما در شرایطی که طرفین دیگر نمی توانند به زندگی مشترک ادامه دهند ، محل توافق توافق وجود دارد. اولین قدم برای طلاق توافقی تصمیم گیری درباره همان عدم سازش است.

طلاق توافقی به معنای توافق دو طرف با طلاق است. گاهی اوقات در زندگی شرایطی پیش می آید که زوجین دیگر نمی توانند با هم زندگی کنند. به همین دلیل ، در چنین مواردی ، طلاق یکی از راههای خاتمه دادن به مشکلات و اختلافات جدی بین زوجین تلقی می شود. انواع طلاق عمدتا به سه دسته محدود می شود که عبارتند از طلاق توسط زن ، طلاق توسط مرد و طلاق توافقی.

شناخت برترین وکلای طلاق توافقی در تهران

چگونه می توان بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران را پیدا کرد؟ در کلانشهر تهران با افزایش مشکلات خانوادگی ، برخی از زوجین تصمیم می گیرند با توافق از یکدیگر جدا شوند و در این شرایط به دنبال بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران هستند تا روند طلاق توافقی را تسریع کنند. زن و شوهر در یک طلاق توافقی و در حضور بهترین وکیل طلاق در مورد حقوق مالی و غیرمالی خود. از جمله مهریه ، نفقه ، حضانت فرزند ، مهریه ، حضور یا عدم حضور در دفتر طلاق و … توافق می شود.

اگر در مورد طلاق توافقی تصمیم گرفته اید و ادامه زندگی مشترک برای شما غیرممکن است ، وکلای ما در اسرع وقت بدون حضور شما در هر مرحله ، موجبات جدائی شما را فراهم می نمایند. موسسه حقوقی و داوری عدالت گستر فتح با چندین سال تجربه موفقیت آمیز در دعاوی خانوادگی ، به ویژه پرونده های طلاق ، تجربه و تخصص کافی دارد.

وکیل خانم برای طلاق توافقی

در برخی موارد ، زنان ترجیح می دهند برای گرفتن وکیل طلاق توافقی به وکیل خانم مراجعه کنند. زیرا طرح مشکلات خانوادگی با وکیل زن برای برخی آسان تر است. در این موسسه برای انجام طلاق توافقی ، در صورت موافقت زوجین ، یک وکیل زن توسط همسر برای طلاق توافقی و یک وکیل مرد توسط شوهر انتخاب می شود.

برای اینکه وکیل درخواست طلاق توافقی کند ، حضور دو وکیل ، از بهترین وکلا برای طلاق توافقی ، یکی از سمت خانم و دیگری از طرف آقا الزامی است. زیرا حقوق و منافع زن و مرد با یکدیگر در تضاد است و یک وکیل نمی تواند همزمان هم به نفع خانم و آقا (زن و شوهر) عمل کند. در نتیجه ، وی نمی تواند همزمان از طرفین در پرونده طلاق وکالت کند. در طلاق ، حقوق مالی و غیر مالی زوجین مورد بحث قرار می گیرد و طرفین باید در این مورد توافق و تصمیم گیری کنند. بنابراین ، یک وکیل باید مراحل طلاق را از طرف شوهر انجام دهد و یک وکیل زن باید از طرف زن اقدام کند.

هزینه وکیل برای طلاق چقدر است ؟

در ابتدای امر هر شخصی جهت ارائه دادخواست طلاق ابتدا باید به دفاتر قضایی مراجعه کندکه اولین هزینه دادرسی جهت طلاق از ایشان گرفته می شود.

اگر طلاق توافقی مد نظر باشد این هزینه در دو بخش قرار می گیرد:

۱-هزینه دادخواست طلاق بر اساس تعرفه های قضایی و حقوق ثبت حکم طلاق در دفتر طلاق

۲- هزینه وکیل طلاق توافقی که طبق توافق طرفین دریافت می گردد

حق الوکاله طلاق توافقی:

سایر هزینه های وکیل طلاق توافقی حق الوکاله طلاق است.
که بصورت توافقی و بر اساس آیین نامه حق الوکاله و قرارداد طرفین تعیین میگردد
و مبلغ خاصی ندارد. که به همین دلیل است
که قیمت وکیل در هر شهر و نسبت به هر وکیل متفاوت است
زیرا قرار داد فی ما بین وکیل و موکل در خصوص هزینه وکیل معتبر و ملاک است.
همه هزینه تا اخذ رای دادگاه و حق الوکاله دو وکیل برای زوجین جمعا از پنج میلیون و پانصد هزار تومان شروع میشود.

انجام طلاق توافقی با حضور وکیل در زمان کوتاهی است
که این اقدام در این موسسه حقوقی و با وکلای طلاق با زمان کمتری انجام میشود.

شماره وکیل برای طلاق توافقی در تهران و کرج

اگر می خواهید در کمترین زمان ممکن درخواست طلاق توافقی کنید ، می توانید با وکلای متخصص ما درمورد طلاق توافقی تماس بگیرید و برای این منظور با شماره وکیل طلاق توافقی با شماره ۰۹۱۲۶۵۹۵۶۹۹ تماس بگیرید همین الان.

از بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران بهره مند شوید.

بنابراین بهترین راه برای گرفتن طلاق توافقی ، واگذاری مراحل به یک یا دو وکیل طلاق توافقی متخصص و باتجربه در این زمینه است ، هرچند که خود زوجین می توانند روند طلاق را با آزمون و خطا و در طولانی مدت انجام دهند و در بسیاری از موارد ، حتی مشاهده شده است که با طرح یک دادخواست نادرست ، روند پرونده طولانی شده است ، اما توصیه می شود پرونده را به یک وکیل واجد شرایط ارجاع دهید.
برای ارجاع پرونده ، می توانید با مراجعه به دفتر وکالت این موسسه، مشاوره حقوقی لازم را جهت دستیابی سریع به حکم طلاق دریافت کنید.

مأموریت ما این است که پس از بررسی اسناد و شنیدن صحبت های زن و شوهر ، توافق نامه طلاق به ثبت رسیده و توسط هر دو طرف امضا می شود. سپس ، روند کار خود را در پرونده برای همسران توضیح می دهد و پس از کسب رضایت در مورد مبلغ حق الوکاله ، کار خود را آغاز می کند و ظرف حدودا دو هفته کاری می تواند بدون حضور زوجین ، حکم مورد نظر را از دادگاه خانواده دریافت کند.

بهترین وکیل طلاق توافقی

آیا به دنبال بهترین وکیل برای طلاق توافقی هستی؟ ۵٫۰۰/۵ (۱۰۰٫۰۰%) ۱ vote

بدون ديگاه

ارسال نظر

تماس با وکیل