a

Facebook

Twitter

ترجمه و بازبینی توسط حسین محبی .
همه حقوق محفوظ است.

9:00 - 18:00

ساعات کار ما شنبه - چهارشنبه

09126595699

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

اینستاگرام

جستجو
منو
 

شماره تلفن مشاوره حقوقی

شماره تلفن مشاوره حقوقی

امروز ما پرونده های زیادی را در دستگاه قضایی می بینیم که به دلیل عدم دانش و آگاهی مردم شکست می خورند. دلیل آن این است که مشکلات ، نکات حقوقی کوچک ، پیچیدگی پرونده به قدری زیاد است که فرد به تنهایی و بدون راهنمایی یک کارشناس حقوقی نمی تواند مسائل حقوقی پرونده خود را به درستی دنبال کند ، درست مانند زمانی که بیمار شروع به درمان می کند بدون مشورت با پزشک و تجویز دارو برای خود ، در این حالت ، احتمال بهبودی بیمار می تواند بسیار کم باشد.

همیشه یکی از خصوصیات افراد موفق این است که قبل از هر تصمیم مهم با یک وکیل حقوقی مشورت میکنند البته نه تنها قبل از هر تصمیمی بلکه در هر زمانی که ایجاب می کند اقدام به مشاوره حقوقی می نمایند. لذا داشتن شماره تلفن مشاوره حقوقی از ضروریات امروز ماست.

شماره مشاوره حقوقی

بسیاری از افراد عدم توانایی خود در مراجعه به وکیل یا مشاور حقوقی را فقدان توان مالی عنوان می کنند ، که من یادآوری می کنم این افراد به خاطر عدم مراجعه به مشاور حقوقی ممکن است خسارات جبران ناپذیری و به میزان چندین برابر حق مشاور دچار ضرر و زیان فراوان شوند.

برای رفاه حال هموطنان ، موسسه حقوقی عدالت گستر فتح مشاوره حقوقی رایگان ارائه داده است تا گروهی از افرادی که توانایی پرداخت هزینه آن را ندارند نیز بتوانند مشاوره حقوقی دریافت کنند و تا آنجا که ممکن است آسیب نبینند.

موسسه عدالت گستر فتح برای مشاوره حقوقی: ۴۸۲۰۱۱۳-۰۲۱

نکته بسیار مهمی که باید در مورد موضوعات حقوقی در خاطر داشته باشید این است که در بسیاری از مباحث حقوقی ، وقت بسیار ارزشمند است و فرصتی را برای افراد فراهم نمی کند تا تجربه کسب کنند ، بنابراین اگر به وکیل دسترسی ندارید یا وکیل مجرب را نمی شناسید ، می توانید یک تماس تلفنی از مشاوره حقوقی موسسه عدالت گستر فتح ، که مشاوره حقوقی برجسته ترین وکلای تهران را ارائه می دهد ، از خدمات این موسسه بهره مند شوید. موسسه عدالت گستر فتح مجموعه ای از بهترین خدمات حقوقی شامل مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری را ارائه می کند.

موسسه حقوقی عدالت گستر فتح آماده عقد قرارداد و مشاوره در زمینه های زیر است:

 • حقوق خانواده شامل: ازدواج ، طلاق ، نفقه ، مهریه ، قصاص ، طلاق توافقی ، مهریه ، ارث همسر ، حضانت فرزندان ، طلاق از مرد ، محاسبه مهریه به نرخ روز ، روابط نامشروع
 • انواع قراردادها ، از جمله عقود معین ، از جمله: اجاره ، بیع ، صلح ، وکالت نامه ، اقامت ، تابعیت ، اثبات ادعا.
  اتهامات کیفری از جمله: محدودیت ها ، مجازات ها ، قتل ، جعل ، توهین ، سرقت ، تهدید ، آدم ربایی ، کلاهبرداری ، جرایم پزشکی ، انتقال اموال ، خیانت در اعتماد ، رابطه نامشروع
 • امور شخصی مانند اراده ، انحصار وراثت ، ولایت ، ولایت
  ثبت نام ، از جمله ، ازدواج موقت ، اخذ و ابطال شناسنامه ، تغییر سن شناسنامه ، تغییر نام و نام خانوادگی در شناسنامه ، حذف نام همسر سابق در شناسنامه
 • قانون تجارت: شامل انواع شرکتهای تجاری ، تصفیه و ورشکستگی
 • اوراق تجاری شامل: چک و سفته ، وثیقه و وکالت حقوقی ، وکالت قضایی ، وکالت کامل ، وکالت ویژه ، وکالت مطلق ، وکالت محدود و نمایندگی وکالت.
 • ادعاهای مالکیت شامل: الزام به تهیه سند رسمی ، تقسیم و فروش اموال مشترک ، سرقفلی ، تصرف عدوانی
  تخلیه اجاره ، مشکلات ثبت املاک و غیره
 • انجام خدمات بین المللی مانند: ثبت شرکت در سراسر جهان – تنظیم قراردادهای بین المللی و داوری بین المللی
  موسسه عدالت گستر فتح از وکلای باتجربه و متعدد با تجربه و با ارائه بهترین خدمات از جمله مشاوره حقوقی رایگان و پشتیبانی وکیل متخصص تا پایان پرونده و رسیدن به هدف مورد نظر شما پشتیبانی می کند. بدانید که در صورتی که دستیابی به هدف برای مشتری امکان پذیر وجود نداشته باشد ، ما از این پرونده صرف نظر می کنیم و پول ، انرژی و وقت مشتری را تلف نمی کنیم.

یرای ارتباط با ما بر روی باکس زیر کلیک نمائید :

تماس با ما

بدون ديگاه

ارسال نظر

' );( document.contains ) || document.write( '