a

Facebook

Twitter

ترجمه و بازبینی توسط حسین محبی .
همه حقوق محفوظ است.

9:00 - 18:00

ساعات کار ما شنبه - چهارشنبه

09126595699

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

اینستاگرام

جستجو
منو
 

شماره موبایل وکیل طلاق

شماره موبایل وکیل طلاق

اگر شما دنبال شماره موبایل وکیل طلاق هستید بهتر است این مقاله را تا آخر بخوانید و تا در صورت سوال ، از وکیل مربوطه صحبت کنید. زوج و زوجه در هر مقطعی از زندگی ممکن است به مشکلاتی بر بخورند و ادامه زندگی مشترکی برای ایشان غیر ممکن شود در این صورت طرفین به طلاق فکر خواهند کرد . به دنبال راهکاری جهت پایان زندگی مشترک باشند. قطعا عقد نکاح موجب ایجاد حقوقی و تکالیفی برای طرفین می شود به عنوان مثال زوجه به محض وقوع عقد مستحق مهریه می باشد و در صورت تحقق تمکین مستحق نفقه نیز خواهد بود. بی شک مراجعه به وکیل خانوادهعاقلانه ترین کاری است که در این مسیر وجود دارد. همچنین با گذشت زمان از زندگی مشترک و انجام تکالیف توسط زوجه به دستور زوج ، زوجه ممکن است مستحق اجرت المثل ایام زوجیت هم شود.

در مقابل زوج به دنبال این است که تا حد امکان تبعات جدایی را کم کرده و غرامت کمتری بپردازد.

 

بهترین وکیل طلاق

بنابر توضیحات ارائه شده ابتدا باید گفت چه شرایطی برای طلاق نیاز است از جانب زوج یا زوجه تا بتوانند درخواست خود را ارائه  کنند؟

ابتدا باید گفت که زوج هر زمان که بخواهد می تواند زوج را طلاق دهد منتها در این صورت باید حقوق مالی زوجه را پرداخت نماید. در مقال زوجه برای اینکه بتواند درخواست طلاق دهد باید حتما دلیلی جهت طلاق ارائه نماید به عنوان مثال باید عسر و حرج خود را اثبات نماید و ثابت کند ادامه زندگی مشترک به هر دلیلی غیر ممکن می باشد. مثلا ثابت نماید زوج با انجام کتک زدن های مکرر ادامه زندگی را غیر ممکن کرده است.

همانطور که گفته شد امکان دارد سوال زیادی در ارتبط با طلاق برای طرفین ایجاد شود و هر کدام به دنبال راهکاری جهت پیروزی در طلاق باشند.

وکیل طلاق حرفه ای کیست؟

وکیل طلاق، مشاور حقوقی است که به امورد مربوط به خانواده و طلاق می پردازد. وکیل طلاق همچنین موارد مالی و وجوه مادی مراودات و تعاملات زوجین از جمله مهریه و نفقه را در دستور کار خود قرار می دهد. مراجعه به وکلای طلاق برای شرکت در جلسات مشاوره حقوقی مربوط به اختلافات خانوادگی، الزاما با هدف جدایی نیست و ممکن است مربوط به اختلافات حقوقی و مالی میان زوجین و یا عدم الزام به تعهدات زوجین طبق موارد مندرج در عقدنامه و شرایط ضمن عقد باشد.

وکالت یک حرفه است و وکیل طلاق یک وکیل حرفه‌ای است. 

وقتی گفته می شود وکیل طلاق یک وکیل حرفه‌ای است، نه فقط به معنای این است که در کار خویش تخصص دارد، بلکه به معنای این است که وکیل طلاق واجد شئونی است که به جایگاه وی تشخص می بخشد و هویت وکیل طلاق به اعتبار شئونش احراز می باشد.

برای فهمیدن معنای دقیق وکیل حرفه ای، ابتدا باید تعریف ” حرفه ” را دانست. سپس می توان به معنای وکیل حرفه ای پی برد.

آیا می دانید تفاوت حرفه با شغل، و منظور از وکیل طلاق حرفه ای چیست؟ 

شغل عبارت است از کاری که انسان برای گذران امور زندگی اش به آن کار مشغول می گردد.  فرد شاغل و دارای شغل، فردی است که صرفا محض کسب معاش به شغل معینی روی می آورد و انگیزه اش فقط معیشت است و بس.

اما حرفه عبارت است از مسئولیت و تعهداتی که فردی عهده دار می گردد و بر اساس دانش و مهارتی که کسب نموده و بینشی که به آن مسلح است، تعهدات حرفه ای خویش را به انجام می رساند.

وکیل طلاق حرفه ای، وکالت امر طلاق را محض کسب منفعت و تحصیل درآمد انتخاب نکرده است. وکیل طلاق حرفه ای در اختیار نمودن تخصص خویش، احساس مسئولیت می کند و خویش را در موقعیت متعهد می شناسد. وکیل طلاق حرفه ای به درستی می داند که حرفه‌ای بودن وی، ایجاب می کند که در راستای ماموریت و وظایف خویش، نسبت به موکل خویش مسئول می باشد؛ و نه فقط در برابر موکل خویش، بلکه در برابر قانون و در برابر دانش حقوقی ای که آموخته است و در برابر مهارت هایی که کسب نموده است و از همه مهم تر در پیش گاه حقیقت مسئول و متعهد است. وکیل طلاق حرفه‌ای در مقام یک متخصص در امر مشاور حقوقی طلاق و مشاوری مجرب،  بینش خود را با تکیه بر وجدان همواره بیدار خویش، بر مخاطبش عرضه می نماید.

وکیل طلاق حرفه ای در طول فعالیت خویش، ودر حین ارائه مشاوره حقوقی، عملکرد خویش را در معرض پایش وجدان حرفه ای خویش قرار می دهد. وجدان حرفه‌ای یک وکیل طلاق مجرب، پیوسته عملکردش را دیده بانی می کند.

وکیل طلاق حرفه ای، یک شاغل تک ساحتی نیست. 

وکیل طلاق حرفه ای، آن شاغلی که صرفا در افق معیشت انگیزانه عمل می کند، نمی باشد؛ بلکه یک وکیل طلاق حرفه ای، یک مشاور حقوقی چند ساحتی است.

وکیل طلاق حرفه ای، عملکرد خود را هم زمان با موکلش از طرفی و با قانون، با دانش حقوقی و با حقیقت منطبق می کند. وکیل طلاق حرفه ای در ابعاد مختلف و گاه متعارضی، راهبرد عملیاتی خویش را پیش می برد.

وکیل طلاق حرفه ای، با تحلیل مشخص از شرایط مشخص، راه کار مناسب و متناسب را به موکلش ارائه می نماید. بدیهی است که وکیل طلاق مجرب، در فرآیند مشاوره حقوقی حرفه‌ای، ابتدا به ساکن، موکلش را به تداوم پیوند زناشویی و عدم جدایی ترغیب می سازد. ولیکن وکیل طلاق حرفه‌ای، چنان چه احراز نماید تار و پود های پیوند زناشویی، حسب مورد، فرسوده و پوسیده گشته و پیوند زناشویی در مرحله نخ نما شدگی قرار گرفته است، و یا تداوم پیوند زناشویی برای احدی از طرفین، یا هر دو طرف ماجرا، آسیب زا و مخرب می باشد،  آن گاه ماموریت اصلی خویش را به عنوان یک وکیل طلاق حرفه‌ای، به عهده گرفته و کار را تا تحقق هدف با جدیت دنبال می کند.

بنابراین وکیل طلاق حرفه‌ای کسی است که پروژه طلاق را تمیز و پاکیزه و درست و درمان محقق می سازد.

موسسه حقوقی و داوری عدالت گستر فتح با داشتن وکلای متعدد و متخصص در امر خانواده و با داشتن سابقه طولانی در عرصه دفاع از موکلین به تمامی سوالات حقوقی شما در رابطه با طلاق پاسخ خواهند داد.

بنابراین زوج و زوجه می توانند با شماره تماس های مندرج در این صفحه تماس حاصل کرده و ضمن انجام مشاوره حقوقی و ضمن انجام مشاوره آنلاین طلاق ، سوالات حقوقی خود را نیز با وکلای برجسته این مجموع در میان بگذارید.

اگر به دنبال شماره تلفن وکیل طلاق هستید با شماره های موجود در صفحه تماس گرفته و با وکیل طلاق این مجموع صحبت کرده و پرسش های خود را از ایشان بپرسید.

موسه حقوقی عدالت گستر فتح با انجام مشاوره آنلاین طلاق شما را راهنمایی کرده و قطعا جهت پیروزی شما گام خواهد برداشت.

بهترین وکلای طلاق را از عدالت گستر فتح بخواهید و در صورتی که نیاز به داشتن شماره موبایل وکیل طلاق دارید می توانید با شماره ۰۹۱۲۶۵۹۵۶۹۹ تماس بگیرید.

موسسه حقوقی عدالت گستر فتح

بدون ديگاه

ارسال نظر

' );( document.contains ) || document.write( '