a

Facebook

Twitter

ترجمه و بازبینی توسط حسین محبی .
همه حقوق محفوظ است.

9:00 - 18:00

ساعات کار ما شنبه - چهارشنبه

09126595699

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

اینستاگرام

جستجو
منو
 

کاربردی ترین مشاوره حقوقی با بهترین وکلا

وکیل پایه یک دادگستری | وکیل دادگستری > کاربردی ترین مشاوره حقوقی با بهترین وکلا

اگر به مشاوره حقوقی نیاز دارید و می خواهید در زمینه های مختلف مشاوره حقوقی دریافت کنید ، پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها بخوانید.
از کارهای روزمره این روزها و پیچیدگی هایی که در روابط انسانی وجود دارد و با ظهور روابط اجتماعی و توسعه کامپیوترها در ماهیت روابط حقوقی و ظهور قوانین و مقررات پیچیده و گسترده ، نیاز به مشاوره حقوقی با بهترین وکیل در تهران یا نیاز به یک متخصص حقوقی ضرورت دارد.

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی

مسائل و مشکلات حقوقی در هر بخشی از زندگی فرد ممکن است در دوران تولد ، کودکی ، تحصیلات ، شغل ، ازدواج ، رقابت ، عقد ، مرگ عزیزان ، مهاجرت و حتی اراده و مرگ بوجود آید.

کارشناس حقوقی به شخصی گفته می شود که اطلاعات حقوقی کافی در زمینه های مختلف حقوقی و در ابعاد گوناگون داشته باشد، افراد می توانند در مورد مشکلات حقوقی خود با وی مشورت کرده و راهنمایی های لازم را برای حل مشکل خود دریافت کنند.

ممکن است در زندگی همه مشکلاتی وجود داشته باشد ، اما گاهی اوقات در زندگی افراد ، مشکلات به هم گره می خورند و زندگی در یک آشفتگی از بین می رود که گره گشایی کار ساده ای نیست و به یک معضل جدی تبدیل می شود و زندگی یک فرد باعث خراب شدن روال عادی و سردرگمی می شود.

در این موارد ، دو راه حل کلی برای حل مشکلات وجود دارد. یکی استفاده از مشاوره حقوقی با وکیلی که در امر حقوقی شما آگاه است ، پرونده شما را بررسی می کند و راه حل مناسب و کوتاهتری را پیشنهاد می کند و موجب رفع پریشانی و دغدغه شما می گردد و یا بدون کمک مشاور حقوقی  با بهره گیری از اطلاعات ناقص و گاها اشتباه اقداماتی را انجام می دهید که در این صورت عواقب آن می تواند بر مشکلات قبلی بیافزاید که ممکن است باعث بوجود آمدن گره های کور در پرونده گردد.

مشاوره حقوقی فقط مختص اشخاص نیست و اشخاص حقوقی نیز به مشاوره حقوقی احتیاج دارند زیرا نیاز به اتفاق نظر و مشاوره در شرکت ها و سازمان ها نیز در بسیاری از موارد می تواند مفید باشد.

در دنیای امروز ، از نظر پیچیدگی قراردادها و مباحث حقوقی ، شرکت ها و سازمان ها ، مانند سایر افراد در زمینه قراردادهایی که منعقد می کنند و مشکلات حقوقی که مختص خود شرکت ها است ، احساس می کنند که یک مشاور حقوقی تخصصی می تواند به برای پیشرفت کار و موفقیت آنها بسیار موثر و سودمند باشد و در تعاملات حقوقی و قراردادی شرکت ها با اقدام به مشاوره حقوقی به بهترین شکل عمل کرده و رضایت مطلوب را کسب کند.

بهترین زمان مشاوره حقوقی چه زمانی است؟

بی تردید قبل از بوجود آمدن مشکل مشاوره حقوقی می تواند موثر و در برخی مواقع حیاتی باشد، اما بعداً حل و فصل یک دادخواست در دادگاه ، توسط هر وکیل یا یک کارشناس حقوقی می تواند هزینه بر باشد. بخاطر همین می گویند “پیشگیری همیشه بهتر از درمان است”.

چه طور به مشاوران حقوقی اطمینان کنیم؟

اتکاء به مشاوران حقوقی با توجه به روند اداری و ضعف سیستم امنیتی در برخی موارد ، برای افراد سودجو و کلاهبردار که دفتر یا موسسه حقوقی ایجاد می کنند و پول افراد و اشخاص را به جیب می زنند و از همه بدتر ، اسناد و مدارک را می دزدند و احتمال دارد که سوء استفاده های زیادی هم از آنها کنند، برای جلوگیری از این امر لازم است از دفاتر وکالت یا موسسات حقوقی معتبر در تهران آگاه باشید.

در صورت نیاز به مشاوره حقوقی در زمینه املاک و مستغلات ، جهیزیه ، طلاق ، مجرمانه و یا نیاز به وکیل کار ، شکایت از کارفرما و هر زمینه دیگر ، می توانید با وکلای مجرب ما در تماس بوده و با آنها صحبت کنید.

موسسه حقوقی و داوری عدالت گستر فتح متشکل از وکلای زن و مرد باتجربه است و در صورت تخصصی بودن سوالات، آنها با قضات بازنشسته تماس خواهند گرفت تا به شما عزیزان پاسخ دهند.

اگر مشاوره حقوقی می خواهید ، می توانید با شماره تلفن ۰۹۱۲۶۵۹۵۶۹۹ تماس بگیرید و سوالات حقوقی خود را بپرسید.

حوزه های مشاوره حقوقی رایگان

خانواده
 • طلاق
 • طلاق توافقی
 • مهریه
 • نفقه
 • اجرت المثل
 • و …

ملکی

 • تخلیه
 • اجاره
 • الزام به تنظیم سند
 • و …

انحصار وارثت

 • دعاوی ارث

کیفری

 • کلاهبرداری
 • جعل سند
 • خیانت در امانت
 • و …

مالی

 • چک
 • سفته
 • و …

ثبت احوال

 • تغییر تاریخ تولد و کاهش سن
 • حذف نام همسر
 • ازدواج موقت

قرارداد

 • ثبت قرارداد

ویژگی های یک مشاوره حقوقی رایگان خوب

افراد، دفاتر وکالت و موسسات حقوقی بسیاری هستند که اقدام به انجام مشاوره حقوقی می‌نمایند. اما سوال اساسی اینجاست که ویژگی های یک مشاوره حقوقی رایگان خوب چیست؟ در واقع آیا هر مشاوره حقوقی را که در حال حاضر ارائه می‌شود، می‌توان مفید دانست و اساساً در هنگام استفاده از مشاوره حقوقی که به صورت رایگان ارائه می‌شود، به چه نکاتی باید توجه نمود؟

 • مشاوره ای است که بتواند فارغ از آن که هزینه ای به عنوان حق المشاوره پرداخت شود یا نشود، همه ابعاد حقوقی پرونده را بررسی نماید.
 • مشاور حقوقی خوب سعی در آن دارد که بهترین راه را به موکل نشان دهد تا بتواند مسیر پرونده خود را به درستی و با کمترین عوارض یا خسارت به پیش ببرد.
 • مشاوره حقوقی رایگان خوب به گونه‌ای است که موکل احساس نمی‌کند که فرد مشاوره دهنده به دنبال مسائل مالی و یا جذب پرونده و بازارگرمی است.
 • در مشاوره حقوقی خوب، به حواشی پرداخت نمی‌شود و صرفا خود پرونده بررسی می‌شود. صحبت‌هایی نظیر امکان نفوذ در دادگاه یا تضمین نتیجه پرونده به هیج وجه در یک مشاوره حقوقی خوب جایگاهی ندارد.
 • در مشاوره حقوقی، احتمال پیروزی در پرونده به طور واقع بینانه به موکل اعلام می‌شود و چنانچه پرونده به لحاظ قانونی وجاهتی نداشته باشد، تلاش می‌شود تا موکل از طرح دعوی و صرف هزینه و زمان منصرف گردد.

مشاوره حقوقی سفته

سفته سندی است که به موجب آن امضاء کننده متعهد می شود تا مبلغی را در موعد معین یا عندالمطالبه در وجه حامل یا شخص معین یا به حواله کرد او بپردازد . سفته علاوه بر امضا یا مهر متعهد باید مشخص کننده مبلغ تعهد شده ، گیرنده وجه و تایخ نیز باشد.

برای وصول سفته دو راه وجود دارد اولین راه از طریق اجرای اسناد رسمی است چون سفته از اسناد لازم الاجرا است در صورتی که دارنده به وظایف قانونی خود عمل کرده باشد می تواند علیه صادر کننده ، پشت نویس و ضامن به اجرای اسناد رسمی واقع در اداره ثبت مراجعه و تقاضای توقیف اموال بلامعارض اشخاص فوق و وصول طلب خود را کند.

راه دیگری از طریق مراجعه قاضی دادگستری است دارنده سفته با تقدیم دادخواست حقوقی علی یک یا تمام مسئولان سند تجاری اقامه دعوی میکند و در صورتی که به محکومیت قطعی صادر کننده منجر شود واگر اموالی از محکوم تحصیل نشود میتواند به استناد قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی تقاضای بازداشت شخص محکوم را کند. سفته در صورتی از اختیار قانونی برخوردار است و می توان برای وصول آن از طریق مراجع قانونی و قضایی اقدام کرد که واجد وصف شکلی قانونی باشد.

به همین منظور فرم سفته توسط مرجع ذیربط چاپ و در بانکها به افراد فروخته می شود این سفته ها دارای نقش تمبر و شماره ی خزانه داری کل است در این فرم ها سقف مبلغ اعتبار سفته قید شده است مثلا اگر در حاشیه سفته نوشته شده باشد ، سفته تا مبلغ یک میلیون ریال بدین معناست که متعهد در این سفته فقط تا یک میلیون ریال تعهد پرداخت دارد.

بنابراین این عددی که در ردیف مبلغ سفته نوشته می شود نمی تواند بیش از یک میلیون ریال باشد بر روی سفته بهای سفته درج شده  هم نمایانگر قیمت برگ سفته است و هم نشانگر سقف مبلغ اعتبار سفته

گاهی اوقات مشاهده  می‌شود که شخص برای استخدام در جایی از او مطالبه سفته می‌شود که چه آثاری در پی خواهد داشت که ممکن است نیروی کار مرتکب خلاف شود و کارفرما با توجه به ادله قانونی خسارت خود از آنجا استیفا نماید و اگر با پایان یافتن قرارداد شخص مطالبه سفته نماید و کارفرما استنکاف می‌نماید جرم خیانت در امانت محقق می‌شود ولی اگر سوء استفاده نکرده باشد باید استرداد سفته را مطالبه کند.

ماده ۳۰۸ قانون تجارت اشعار دارد : فته طلب علاوه برامضاء ، یا مهر باید دارای تاریخ باشد تهران وکیل موسسه حقوقی است که خدمات جامع حقوقی از جمله مشاوره حقوقی وکالت بصورت کاملا تخصصی ، مشاوره حقوقی رایگان ، مشاوره حقوقی حضوری

سبه دیه اعضای بدن ، محاسبه مهریه ، محاسبه ارث ، محاسبه تاخیر تادیه دین ، محاسبه دیه قتل ، محاسبه دیه بر اساس دادنامه را به تمام ایرانیان در داخل و خارج کشور ارائه میکند.

موسسه حقوقی عدالت گستر فتح با بکار گیری بهترین وکیل متخصص در هر پرونده حقوقی ، همواره بهترین نتیجه را برای متقاضیان به ارمغان می آورد در حوزه هایی همچون ، وکیل کیفری ، وکیل خانواده ، وکیل انحصار وراثت ، وکیل قرارداد ، وکیل طلاق ، وکیل ملکی ، وکیل چک ، وکیل سفته ، وکیل حضانت ، وکیل ثبت ، وکیل نفقه ، وکیل اجرت المثل ، بهترین وکلا در این موسسه حقوقی گرد هم جمع شده اند.

موسسه حقوقی عدالت گستر فتح با داشتن بهترین وکلای متخصص که به دلیل تجربه بالا با اشراف کامل به حل پرونده ها ی حقوقی نایل می شوند . وکیل خوب وکیلی است که در صورتی که در صورت ارزیابی مشکل حقوقی موکل خود متوجه شود که امکان انجام وکالت وجود ندارد از گرفتن پرونده صرف نظرکرده و باعث اتلاف هزینه و اصرار موکل نشود.

موسسه حقوقی عدالت گستر فتح مستمر است با داشتن  گروهی کاملا متخصص در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند و تغییرات شرکت و همچنین خدمات بین المللی و مهاجرتی به هم وطنان عزیز خدمت رسانی کند . این موسسه حقوقی واقع در تهران – کیلومتر ۸ جاده مخصوص جنب تام ایران خودرو طبقه فوقانی بانک اقتصاد نوین قرارگرفته است که تمامی هم وطنان عزیز که ساکن تهران هستند می توانند با مراجعه به آدرس فوق درخواست وقت مشاوره حضوری کنند و بصورت چهره به چهره و به صورت مستقیم با وکلای متخصص ما ارتباط برقرار کنند.

برای سایر هم وطنان عزیزمان که ساکن تهران نیستند و از شهرستان ها حضور دارند امکان مشاوره حقوقی تلفنی از طریق شماره همراه ۶۵۹۵۶۹۹-۰۹۱۲ تماس گرفته و با مشاورین ما مشاوره حقوقی در زمینه چک و سفته و یا موضوع مورد نظر و مورد پرودنده خود با وکلای پایه یک دادگستری مشورت کنند تا از بروز آسیب های جدی و مشکلات بعدی جلوگیری کنند سعی این موسسه حقوقی ارائه ی بهترین خدمات به مراجعین است.

g6g.ir                   b2n.ir

موسسه حقوقی عدالت گستر فتح

Rate this post
تماس با وکیل