a

Facebook

Twitter

ترجمه و بازبینی توسط حسین محبی .
همه حقوق محفوظ است.

9:00 - 18:00

ساعات کار ما شنبه - چهارشنبه

09126595699

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

اینستاگرام

جستجو
منو
 

وکیل املاک و مستغلات، تخصص ویژه ماست

وکیل پایه یک دادگستری | وکیل دادگستری > وکیل ملکی  > وکیل املاک و مستغلات  > وکیل املاک و مستغلات، تخصص ویژه ماست

وکیل املاک و مستغلات، تخصص ویژه ماست

وکیل معاملات ملکی موسسه حقوقی و داوری عدالت گستر فتح بهترین مشاوره تخصصی را به شما ارائه میدهد. سرمایه گذاری در املاک و مستغلات می تواند یکی از بزرگترین و سنگین ترین خریدهای زندگی ما باشد. زیرا حجم مبادلات مالی در این زمینه بسیار زیاد است. بعضی اوقات می تواند تمام دارایی و سرمایه یک شخص باشد. بنابراین نمی توان برای خرید آن ریسک کرد ، بهتر است تمام مراحل خرید با تدبیر و آگاهی و زیر نظر وکیل املاک و مستغلات انجام شود.

وکیل املاک

وکیل املاک و مستغلات بصورت کاملا حرفه ای

معامله خرید و فروش املاک و مستغلات با وکیل املاک و وکالت نامه هر شخص حقیقی می تواند بهترین وکیل املاک را برای قرارداد خود انتخاب کند. بهترین وکیل املاک و مستغلات شخصی است که در دعاوی حقوقی و کیفری مربوط به املاک و مستغلات تخصص دارد و بصورت حرفه ای و تمام قد از موکل خود دفاع کند.

ملک مشاع چیست ؟

مال مشاع یا مال مشترک املاک قانونی است که دارای دو یا چند مالک است. اموال مشاع معمولاً به صورت وثیقه بین طرفین توافق نامه توزیع سند منعقد می شود ، به عنوان مثال ، دو شخص دارای قرارداد خرید یا انتقال به منظور معامله و غیره ، متناسب با آن سند و عمل می کنند. به سهم درخواست شده یا توافق شده

به عنوان مثال ، اگر شخصی صاحب ۴ ملک باشد ، دو تا از آنها به شخص دیگری تعلق دارند و این دو نفر با هم مالک این املاک هستند. مثال دیگر سهم الارث است ، مانند خانه ای بین وراث متوفی (با فرض اینکه فرد دارای سه پسر باشد و ارث بین آنها به طور مساوی تقسیم شود). اشتراک گذاری.
املاک مشترک محدود به املاک مستند نیست و امکانات مسکونی ، تجاری و اداری مانند راه پله ها ، پشت بام ها ، حیاط خانه و سایر املاک از این دست ، در همه صاحبان املاک و اسناد دسته بندی و توزیع می شود.

از چه طریق می توان به وکیل ملکی اعتماد و اطمینان کرد؟

یکی از معیارهای تشخیص وکیل خوب و باتجربه در زمینه املاک و مستغلات ، سطح تجربه وی است. تجربه وکیل مشاور املاک در دعاوی مربوط به املاک و مستغلات به عنوان بهترین وکیل معاملات ملکی در زمینه املاک و مستغلات باعث می شود تا در کلیه دعاوی مربوط به املاک و مستغلات موفق تر باشد.

معیارهای دیگر وکیل املاک و مستغلات می تواند دانش حقوقی و تسلط علمی وی در امور مختلف حقوقی ، کیفری و املاک و مستغلات باشد و باید با قوانین و مقررات مربوط به آرا ، وحدت دیوان عالی کشور ، دادگاه آشنایی کافی داشته باشد آگاهی از عدالت اداری ، دیدگاههای حقوقی دادگستری.

وکیل املاک و مستغلات چه خدمات و چه کمکی می تواند انجام دهد؟

در صورت بروز اختلاف ، وكیل املاك و مستغلات سعی در طرح دعوی دارد. همچنین می تواند در مواردی مانند اثبات مالکیت ، تنظیم قرارداد به مشتریان کمک کنند. وکلای املاک و مستغلات که از بوروکراسی در خرید و فروش معاملات پشتیبانی می کنند می توانند نحوه دریافت وام ، برداشت و تبدیل آن به پول را پیگیری کنند.

برخی از وکلا فقط در محدوده خاص جغرافیایی ( استان یا شهر ) فعالیت می کنند مثلا وکیل ملکی خوب در تهران مشخص است که فقط در تهران خدمات ارائه می نماید اما موسسه حقوقی عدالت گستر فتح آماده خدمات رسانی به همه هموطنان در سراسر کشور است.

وکلای دادرسی از قبیل تخلیه مستاجر، سرقفلی (در واقع “حق تجارت یا تجارت” شناخته می شوند) می توانند از طرف حقوق خود در این زمینه در دعوا از طرف مشتری دفاع کنند. از طرف دیگر ، اگر آنها از خدمات وكیل در چارچوب قانونی استفاده كنند ، می توانند از بسیاری از مشكلات حقوقی در آینده جلوگیری كنند.
مشاوران املاک و مستغلات افرادی هستند که می توانید در هر زمان با معاملات املاک و مستغلات با آنها مشورت کنید ، این خدمات توسط بسیاری از دفاتر حقوقی ارائه می شود. وکلا می توانند املاک و مستغلات و خدمات املاک و مستغلات را به اشخاص حقیقی و حقوقی ارائه دهند و شرایط مختلفی را ارزیابی کنند تا از بروز هرگونه مشکلی به ویژه در سرمایه گذاری های سنگین ، املاک خریداری شده از طریق متولیان و فروش وام جلوگیری کنند.

مشکلاتی که در حوزه ملک با آن مواجه می شویم:

بهتر است اگر قصد دارید سرمایه گذاری و یا خرید ملکی را داریدف پیش از اینکه اقدامی کنید با وکیل ملکی مشورت کنید و راهنمایی بگیریدکه بتوانید یک انتخاب درست داشته باشید. و قراردادی را تنظیم کنید که حق و حقوقتان تضییع نشود. اما حتی پس از مواجه با مشکلات پس از خرید و مشارکت ملکی می توانید با داشتن یک وکیل مجرب اقدامات قانونی لازم را انجام دهید و با استفاده از مفاد خود قرارداد و مفاد قانونی امکان شکایت و احقاق حق خود را داشته باشید.

بهترین راه برای گذر از این مسائل داشتن وکیل ملکی مجرب و متخصصی است که آشنایی کامل به قانون و تجربه ی کافی در زمینه پرونده های مربوط به ملک و املاک داشته باشد.

زیرا وکیل ملکی مجرب برتمام قوانین ملکی اشراف دارد و تمام پیچیدگی ها و تبصره ها را می شناسد، درسریعترین زمان شما را به نتیجه می رساند. هزینه های شما بسیار پایین تر می شود. وکیل املاک می تواند ریسک شکست را کاهش دهد و از همه مهم تر شما وقت و انرژی خود را در دادگاه ها هدر نمی دهید.

کمتر کسی از افراد جامعه از دانش و تجربه لازم و کافی برای حل مشکلات خود در حوزه املاک برخوردار هستند لذا با عنایت به اهمیت موضوع توصیه اکید می گردد قبل از هرگونه اقدام عملی در این خصوص با یک وکیل املاک و مستغلات حرفه ای مشاوره نمایید تا از مشکلات و گرفتاریهای بعدی پیشگیری شود.

اکنون می توانید با موسسه حقوقی عدالت گستر فتح تماس گرفته و برای ملاقات و مشاوره قرار ملاقات بگذارید تا بتوانید بهترین راه حل برای پرونده املاک خود را پیدا کنید. فقط به ما اعتماد کنید و با ما در تماس باشید. ۰۹۱۲۶۵۹۵۶۹۹

وکیل املاک و مستغلات

وکیل املاک و مستغلات، تخصص ویژه ماست ۴٫۰۰/۵ (۸۰٫۰۰%) ۱ vote

بدون ديگاه

ارسال نظر

تماس با وکیل