a

Facebook

Twitter

ترجمه و بازبینی توسط حسین محبی .
همه حقوق محفوظ است.

9:00 - 18:00

ساعات کار ما شنبه - چهارشنبه

09126595699

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

اینستاگرام

جستجو
منو
 

وکیل ثبت شرکت در تهران سال ۱۴۰۰

وکیل پایه یک دادگستری | وکیل دادگستری > دسته‌بندی نشده  > وکیل ثبت شرکت در تهران سال ۱۴۰۰

وکیل ثبت شرکت در تهران سال ۱۴۰۰

برای قانونی کردن یک فعالیت اقتصادی ، باید یک شرکت ثبت شود. برای ثبت شرکت در تهران باید به دنبال یک وکیل ثبت شرکت در تهران باشید. وکیل ثبت شرکت کلیه مراحل ثبت شرکت شما را در دفتر ثبت شرکتهای تهران بدون کوچکترین اشتباه و کمترین هزینه انجام خواهد داد.

وکیل ثبت شرکت در تهران

اگر قصد تجارت دارید ، ممکن است به فکر راه اندازی شرکت افتاده باشید. یا ممکن است شرکتی داشته باشید که در زمینه حاکمیت نظارتی به مشاوره نیاز دارد. یا اگر تاجر شناخته شده ای هستید و می خواهید مارک تجاری یا مارک تجاری خود را داشته باشید. در صورت داشتن هرگونه سوال ، درباره ثبت نام تجاری، گروه حقوقی عدالت گستر فتح می توانند شما را با آخرین قوانین و مقررات مربوط به ثبت شرکت و برند راهنمایی کنند.

وکیل متخصص ثبت شرکت

وکیل متخصص ثبت شرکت در تهران به ۰ تا ۱۰۰ کار شما را متعهد میشود انجام دهد بی شک کنار یک فرد باتجربه هستید.

موسسه حقوقی عدالت گستر فتح یکی از معدود موسسات ثبت شرکت هاست که در آن امور مشاوره و انجام امور کاملا توسط مشاورانی با تحصیلات حقوقی و وکلای مجرب متخصص در امور مختلف ثبت مانند ثبت نام تجاری و ثبت شرکت انجام می شود.

در ابتدای تماس با موسسه ، کلیه هزینه ها و زمان درخواست ثبت شرکت شما از ابتدا به شما گفته می شود ، با کمی تحقیق ، به زمان و هزینه کم موسسه ما نسبت به سایر موسسات پی خواهید برد.

اگر به دنبال یک مشاور یا وکیل متخصص هستید ، می توانید با شماره ۰۹۱۲۶۵۹۵۶۹۹ تماس بگیرید.

چه مدارکی برای ثبت شرکت نیاز هست؟

هر شریک باید اسناد هویتی خاص خود مانند کارت شناسایی و کارت ملی و یک کپی از آنها را داشته باشد و همچنین باید آدرس محل اقامت را نشان دهد و برای

راهنمایی به مشاور یا وکیلی متخصص در ثبت شرکت در سیستم جدید وکیل مراجعه کند. سپس مدارک به اداره ثبت شرکت ها ارسال می شود.

چگونه باید مدارک مربوط به ثبت شرکت تنظیم شود؟

سایر اسناد لازم برای ثبت شرکت اساسنامه ، نامه شرکت ، فرم درخواست و غیره است و باید به امضای کلیه اعضا برسد که تهیه آنها مستلزم رعایت دقیق و قانونی است. در غیر این صورت ، یک مشکل حقوقی ایجاد شده و شرکت و اعضای آن را تحت تأثیر قرار می دهد. بنابراین توصیه می شود برای مشاوره حقوقی با یک وکیل ثبت شرکت یا یک متخصص ثبت شرکت مشورت کنید.

مراحل ثبت شرکت

با توجه به آنلاین بودن کلیه مشاغل و کارگزاران تجاری ، موضوع ثبت شرکت نیز از این دسته مستثنی نیست. مراحل ثبت شرکت بصورت آنلاین باید طبق مراحل زیر انجام شود و بهتر است با وکلای مربوطه مشورت کنید.

وی گفت ، اگرچه ثبت شرکت بصورت آنلاین کار ساده ای است ، همه می توانند این کار را انجام دهند ، اما بهتر است در مورد شرکت شرکت های مختلف بحث شود ، اینکه چه نوع شرکتی برای تجارت خود نیاز دارید و چنین مواردی باید با کارشناس مربوطه مشورت شود یا وکیل شرکت لازم را دریافت کنید.

ابتدا باید وارد سایت مربوطه شوید ، از گزینه درخواست ثبت شرکت ، قسمت مورد نظر را انتخاب کنید و نام و مشخصات ثبت نام کننده یا وکیل وی را وارد کنید و باید مشخصات شرکت ، میزان سرمایه ، اعضا و سایر مراحل بعدی با توجه به درخواست سایت اقدام کنید.

علاوه بر همه اینها ، پس از ثبت نام صاحبان اسناد و شرکا ، باید توضیحات لازم را ارائه دهید یا ویژگی خاص شرکت را در بخش شرح شرکت شرح دهید ، و پس از تمام این مراحل ، مدارک مورد نیاز را ارائه دهید ، از جمله اظهارات صورتجلسه مدیران و غیره به دفتر از طریق پست سفارشی. ثبت شرکتها باید ارسال شود. نکته ای که باید ذکر شود این است که باید در ثبت اطلاعات شرکت به شرکا و صورتجلسه ها دقت لازم صورت گیرد ، در غیر این صورت سازمان پس از طی تمام مراحل و مراحل ، نقص را برای رفع نقص و ثبت و ارسال کد رهگیری ارسال می کند کد رهگیری دریافت می شود و بقیه اعلانات توسط سایت به طرفین اعلام می شود و با هزینه موسسان شرکت تبلیغ می شود و پس از ثبت شرکت اعلام می شود. اگر شعبه می خواهد ثبت شود ، باید بررسی شود که شعبه در کجاست و در چه زمانی. اگر بنیانگذاران مراحل تأسیس شعبه خود را به پایان رسانده باشند ، می توانند تغییرات را در همان شرکت ثبت کنند ، یا اگر شعبه نیاز به ثبت مجدد دارد. .

مراحل ثبت نام در سایت باید از ابتدا تا انتها انجام شود ، اما در پایان ، تغییرات باید در شرکت اصلی ثبت یا دوباره ثبت شود. تغییرات باید در سازمان ثبت شرکت ها اعمال شود. توجه به این نکته مهم است که طبق قانون ثبت شرکت ، نامه باید باشد این باید یک سند رسمی باشد و باید در دفاتر اسناد رسمی اقدام شود ، اما پس از تصویب مقررات مربوطه در سال ۱۳۲۷ ، مرجع ثبت شرکت ها یا بخشهای ثبت نیز ممکن است ، اما اثرات آن همان اثرات سند رسمی است.

وکالت کلیه امور اداری و ثبتی

گروه تخصصی عدالت گستر فتح خدمات وکالت در امور اداری و مشاوره حقوقی در زمینه های ثبت شرکت ، برند تجاری و علامت تجاری ، طراح اختراع و صنعتی و کلیه موارد ابطال ، انتقال و ادعاهای حقوقی در تهران و امور بین الملل را ارائه می دهد. بنابراین امیدواریم بتوانیم خدمات مناسبی را به شما ارائه دهیم.

راهکار ما شاید کم هزینه ترین روش برای انجام امور اداری شما نباشد ولی بدون شک بهترین و سریعترین راه جهت دستیابی به اهدافتان را مجموعه عدالت گستر فتح به شما ارائه خواهیــم کرد.

وکیل ثبت شرکتها

 

وکیل ثبت شرکت در تهران سال ۱۴۰۰ ۴٫۰۰/۵ (۸۰٫۰۰%) ۲ votes

بدون ديگاه

ارسال نظر

تماس با وکیل