a

Facebook

Twitter

ترجمه و بازبینی توسط حسین محبی .
همه حقوق محفوظ است.

9:00 - 18:00

ساعات کار ما شنبه - چهارشنبه

09126595699

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

اینستاگرام

جستجو
منو
 

نداشتن وکیل دعاوی شرکت=خسارت و گرفتاری

وکیل پایه یک دادگستری | وکیل دادگستری > وکیل دعاوی تجاری  > وکیل شرکت  > نداشتن وکیل دعاوی شرکت=خسارت و گرفتاری

نداشتن وکیل دعاوی شرکت=خسارت و گرفتاری

امروزه بسیاری از مشاغل و فعالیتهای اقتصادی و غیرانتفاعی در قالب شرکتها و سازمانهای غیرانتفاعی ایجاد و مدیریت می شوند. و بسته به هدف مشخص شده، تأثیرات عمده بسیاری بر جامعه خود دارند. و این گروه ها برای دستیابی بهتر به اهداف خود و در نظر گرفتن رقابت بالای خود در جامعه ، باید دانش خود را در زمینه های مختلف ، به ویژه دانش حقوقی افزایش دهند که وکیل شرکت می تواند در افزایش دانش حقوقی و عملکرد حقوقی و قراردادی شرکت ها کمک های سازنده و مهم نقش بالایی داشته باشد.

وکیل امور شرکت ها

معمولا وکلای شرکتهای تجاری را بعناوین زیر می شناسید :

 • وکیل دعاوی شرکت

وکیل دعاوی شرکت مانند سایر وکلا دارای مدرک حقوق با مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا می باشد که دارای تجربه و تجربه کافی در زمینه حقوق تجارت است. وکیل شرکت یکی از اساسی ترین ارکان یک شرکت ، موسسه یا سازمان تجاری است.

دادخواهی شرکت ها در عصر حاضر برای شرکت ها ، موسسات، بنگاه های بزرگ و کوچک برای آنها یک ماده اساسی و عملی است و نقش مهمی در مراقبت و محافظت از حقوق آنها و کسب منافع بیشتر دارد.

علت نیاز شرکتها به وکیل متخصص شرکت ها

معمولاً بین شرکای تجاری ، بین یک شرکت یا موسسه یا هر نوع تجارت با پیمانکاران یا بین تأمین کنندگان یا مشتریان اختلافات تجاری وجود دارد. اختلافات زمانی بوجود می آیند که مقدار پول یا خدمات لازم یا به طور کلی همه موارد ذکر شده در قرارداد تحقق نیافته باشد.

رایج ترین اختلافات تجاری زمانی بوجود می آیند که کالای خاصی (کالا یا خدمات) شرایط ضمانت نامه یا صدمه به مصرف کننده را رعایت نکند. مثال متداول دیگر اختلافات تجاری اختلافات بین کارفرمایان و کارمندان فعلی و سابق است. اگر کارمندان توسط یک شرکت تهدید یا آزار و اذیت شوند ، حق دارند شکایت کنند.

درست است که هیچ تجارت یا شرکتی نمی تواند به طور کامل از اختلافات تجاری محافظت شود ، اما با اقدامات پیشگیرانه و قانونی که توسط وکلای شرکت و در معاملات و قراردادها انجام می شود ، می توان برخی از ترفندهای حقوقی را در نظر گرفت که ممکن است این خطر را کمی کاهش دهد و از عواقب اجتناب کنید.

 • وکیل ثبت شرکت

ثبت شرکت یکی از مهمترین عوامل پیشرفت یک شرکت تولیدی یا بازرگانی است. از آنجا که شرکتهای زیادی در تولید یک محصول نقش دارند. تشخیص تفاوت این محصولات با مارک آنها ضروری است.

به همین دلیل ، صاحبان مشاغل در ابتدای کار خود نام تجاری را ثبت می کنند. ثبت شرکت به مدارک و اطلاعات کافی در مورد قوانین کشور مربوطه و مراحل آن نیاز دارد. زیرا ثبت شرکت موضوعی تخصصی و طولانی مدت است؛ بسیاری از صاحبان مشاغل توانایی این کار را ندارند.

امروزه بسیاری از موسسات و سایت ها در زمینه ثبت علائم تجاری فعال هستند. به گونه ای که ثبت شرکت خود را به ثبت وجهه شرکت در این سایت ها به وکیل می سپارید. با توجه به دانش و تخصص این افراد می توان گفت که شرکت شما به بهترین شکل و بدون مشکل ثبت می شود.

اگر قصد تجارت دارید ، ممکن است به فکر راه اندازی شرکت باشید. یا ممکن است شرکتی داشته باشید که در زمینه مدیریت نظارتی به مشاوره نیاز دارد. یا اگر تاجر شناخته شده ای هستید و می خواهید مارک تجاری خود را داشته باشید می بایست با وکیل ثبت شرکت مشاوره نمایید. در صورت نیاز به مشاوره و یا داشتن هر گونه سوال وکلای حرفه ای ثبت شرکت ها در موسسه حقوقی عدالت گستر فتح، آماده پاسخ گویی به شما عزیزان هستند.

وکیل ثبت شرکت در تهران

شرکت های قابل ثبت در استان تهران عبارتند از:

شرکت سهامی: این شرکت به عنوان یک شرکت سهامی خاص یک شرکت تجاری است اما سرمایه این شرکت با فروش بخشی از سهام به مردم تأمین می شود. این شرکت با یک شرکت سهامی خاص متفاوت است. همچنین سهامداران این شرکت باید حداقل ۳ نفر باشند. نام این شرکت باید با شرکت های دیگر متفاوت باشد.

شرکت تضامنی: شرکتی است که توسط دو یا چند نفر برای انجام تجارت تأسیس می شود و مسئولیت کلیه هزینه ها و تعهدات شرکت به عهده هر سهامدار است.

شرکت تعاونی تولید: شرکتی است که در آن تعدادی شریک از تجربه خود برای تولید و فروش اقلام استفاده می کنند.

شرکت تعاونی مصرف: شرکتی است که برای فروش چیزهای ضروری برای زندگی ایجاد شده است.

شرکت نسبی: بین دو یا چند نفر برای موارد تجاری تشکیل می شود و هرکدام مسئول هزینه هایی که در این شرکت سرمایه گذاری کرده است هستند.

شرکت تجاری: این شرکتی است که به شخصیت و اخلاق سهامدار توجه می کند و اعتبار شرکت به این عامل بستگی دارد.یکی از ویژگی های این شرکت این است که بدون رضایت سهامداران نمی توان سهام را واگذار کرد و همچنین مسئولیت سهامداران در برابر یکدیگر نامحدود است.

وکیل شرکت های تجاری کیست

وكیل شركت های تجاری مثل یک سپر دفاعی است که از حقوقی مادی و معنوی شرکت در هنگام مشکلات حقوقی و قضائی دفاع نموده و در مسیرهای طولانی یک میانبر برای حل و فصل گرفتاری ها شرکت ایجاد می کند.

انتخاب وکیل مناسب در این زمینه بسیار مهم است. برای درک اهمیت و مزایای وکیل شرکت های تجاری ، لازم است ابتدا با وظایف و نقش های مهمی که می تواند برای شرکت و تجارت شما ایفا کند آشنا شوید و بدانید وکیل شرکت چه ویژگی هایی دارد. و باید مهارت داشته باشد.

قسمت اول کار وکیل شرکتهای بازرگانی مربوط به امور حقوقی شرکت از جمله نظارت بر برگزاری صحیح جلسه سالانه شرکت در شرکتهای سهامی عام و خاص ، تهیه صورتجلسه هیئت مدیره و به طور کلی پیگیری امور حقوقی شرکت.

قسمت دوم مدیریت حقوقی مناسب مربوط به مشتریان و افراد خارج از شرکت است ، به عنوان مثال هنگامی که شرکت با یک پیمانکار قرارداد کاری منعقد می کند یا در صورت بروز هرگونه مشکل بزرگ از مشاوری متخصص و حرفه ای برای رفع معضل شرکت استفاده می کند. این قرارداد تأثیر زیادی در محافظت از منافع شرکت دارد.

وکیل شرکتی تهران

اگر با جستجوی یک وکیل شرکتی تهران وارد این صفحه شده اید ، یا اگر فردی را می خواهید برای یک مسئله حقوقی به عنوان وکیل شرکت تهران تعریف کنید ، این صفحه را مرور کنید.

با پیچیدگی تفسیر قانونی و تخصصی قوانین ، داشتن وکیل شرکت برای شرکتهای تولیدی و تجاری ضروری و ضروری است. پرداخت حق الوکاله و هزینه مشاوره نباید به عنوان هزینه در نظر گرفته شود. در واقع این یک سرمایه گذاری محسوب می شود. به حداقل رساندن هزینه ها و ضررها و حفظ سرمایه نیز یک سرمایه گذاری است و اگر اهمیتی بیش از کسب درآمد نداشته باشد قطعاً کمتر نخواهد بود.

بعنوان مثال ، شرکتهایی که بدون وکیل قرارداد، نسبت به عقد قرارداد اقدام می کنند ، در صورت بروز اختلاف نه تنها نمی توانند سود کسب کنند ، بلکه در نتیجه ضرر ، سرمایه خود را نیز از دست می دهند.

بنابراین ، اهمیت اساسی نظارت وکیل بر امور حقوقی شرکتها روشن است.

بنابراین ، شرکت ها می توانند در ابتدا حتی به صورت غیرحضوری با یک وکیل مشورت کنند و هزینه کمتری پرداخت کنند.

در مرحله بعدی و در صورت گسترش بیشتر کار آنها ، یک قرارداد حضوری با وکلا منعقد کنید.

 

مشاور حقوقی شرکت ها

امروزه داشتن وکیل در شرکت ها ، واحدهای تجاری ، تولیدی ، صنعتی و تجاری نه تنها ضروری است ، بلکه پرداخت حق الزحمه وکالت و هزینه مشاوره هزینه ای ندارد و نوعی سرمایه گذاری در تجارت محسوب می شود ،

به عنوان کاهش ضرر و زیان و پس انداز سرمایه به نوبه خود یک سرمایه گذاری است و اگر مهمتر از درآمدزایی نباشد ، کمتر از این نخواهد بود ، برای مثال ، یک شرکت یا تاجر را در نظر بگیرید که بدون وکیل و مشاور حقوقی قرارداد منعقد می کند.

اگر اطلاعات حقوقی لازم درباره قوانین ، نحوه تنظیم قرارداد ، عواقب حقوقی مفاد قرارداد و شرایط آن و سایر موارد را نداشته باشد ، منعقد می شود و وارد حوزه تجارت می شود ،

ممکن است در صورت بروز مشکل و اختلاف در طرف مقابل. نه تنها سود نمی برد بلکه سرمایه خود را به عنوان ضرر از دست می دهد. هر آنچه در مورد اهمیت موضوع گفته می شود اندک باشد ،

بنابراین شرکتها و تجار می توانند در وهله اول از وکلا کمک بگیرند. سپس شرکت ها می توانند در صورت گسترش کار خود ، یک واحد حقوقی با تعداد مشخصی از وکلا راه اندازی کنند.

تخصص و تجربه بالای وکیل امور شرکتهای موسسه حقوقی و داوری عدالت گستر فتح باعث شده ورودی مشاوره ها و پرونده های مربوطه روند صعودی داشته باشند

چرا که به جرات می توان ادعا کرد تقریبا تمامی دعاوی و یا موارد مطروحه در این زمینه به صورت حرفه ای و قانونی به نتیجه رسیده اند.

لذا شما هموطن عزیز ، در صورتی که به هر عنوان نیاز به وکیل شرکت دارید کافی است با شماره ۶۵۹۵۶۹۹-۰۹۱۲ تماس بگیرید.

g6g.ir              b2n.ir

وکیل دعاوی شرکت

 

نداشتن وکیل دعاوی شرکت=خسارت و گرفتاری ۴٫۰۰/۵ (۸۰٫۰۰%) ۱ vote

4 نظر

 • فهیمه عادلی
  پاسخ جولای 18, 2021 در 3:20 ب.ظ

  درود
  یکی از شرکتهای دوستم که می شناسم وکیل حقوقی شرکت دارند این کارش با کارهای وکیل دعاوی شرکت فرق داره؟

 • هدی
  پاسخ جولای 21, 2021 در 12:54 ق.ظ

  سلام
  از اینکه جوابگو کاربران هستید به شخصه تشکر میکنم.
  میخوام از یک وکیل متبحر دعاوی شرکت کمک بگیرم شما وکیل دعاوی شرکت دارید که حرفه ای باشه؟

ارسال نظر

تماس با وکیل