a

Facebook

Twitter

ترجمه و بازبینی توسط حسین محبی .
همه حقوق محفوظ است.

9:00 - 18:00

ساعات کار ما شنبه - چهارشنبه

09126595699

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

اینستاگرام

جستجو
منو
 

وکیل طلاق در تهران

وکیل طلاق در تهران

وکیل طلاق کیست؟

شاید برای همه این سوال پیش امده که وکیل طلاق کیست و باید چه خصوصیتی داشته باشد؟ چرا زمانی که طلاق از طرف زن است نیاز به یک وکیل طلاق باتجربه است؟ طلاق چند نوع است؟ عده به چه معناست؟ نفقه زن به چه معناست؟

در واقع وکیل طلاق شخصی است که سال ها تجربه در تمام زمینه های دعوای خانواده، طلاق و تمام امور مربوطه از قبیل مهریه، جهیزیه، اجرت المثل، حضانت فرزندان، انواع طلاق و فسخ نکاح ، عده زن، حق رجوع مرد و …  آشنایی لازم را دارد.

وکیل طلاق تهران

متداول‌ترین روش برای فسخ ازدواج دائم، طلاق است. این روش چنان رایج است که در میان اکثریت افراد جامعه، طلاق تنها راه جدایی زن و مرد است. تا آنجا که تشکیل خانواده سالم منجر به تقویت روابط عاطفی و انسانی می‌شود و جامعه از آن بهره‌مند می‌شود، طلاق باعث آسیب روانی و از بین رفتن روابط اجتماعی شده و جامعه را آسیب می‌رساند.

به دلیل تأثیرات منفی طلاق بر زوجین، فرزندان آن‌ها و سایر اعضای خانواده، درروند طلاق، الزامات و محدودیت‌های سختگیرانِ قانونی در نظر گرفته‌شده است به‌طوری‌که علاوه بر جلوگیری از اثرات مضر فوق‌الذکر، زوجین پس از یک اختلاف کوچک بر سر طلاق، نیاورد و خانواده سقوط نخواهد کرد.

این شرایط سختگیرانِ قانونی شامل نفقه، مهریه، حضانت فرزند یا فرزندان، زمان و نحوه ملاقات، مهریه، قصاص و غیره است.

هنگام وضع قوانین طلاق باید دو جنبه متضاد در نظر گرفته شود. ازیک‌طرف باید به پایداری روابط خانوادگی و بقای خانواده توجه کنیم و از طرف دیگر وادار کردن زن و مرد به هم و باوجود اختلافات و مشکلات جدی صحیح نیست.

بنابراین باید تعادل بین این دو برقرار شود به‌گونه‌ای که روند طلاق به این سادگی نباشد که هیجان عاطفی و لجبازی کودکانه بلافاصله منجر به طلاق و پایان رابطه زناشویی شود و آن‌قدر سخت و دشوار نباشد که زوجین دارای تعداد زیادی باشند. سال‌ها اختلاف برای مبارزه اما نه برای طلاق.

این وضعیت هنگامی پیچیده می‌شود که حق طلاق به‌طور ناعادلانه بین طرفین توزیع شود، به‌این‌ترتیب یک‌طرف می‌تواند به‌راحتی از این حق جدا و سو استفاده کند، اما طرف دیگر باوجود سختی‌های فراوان، نمی‌تواند به ازدواج نادرست خود پایان دهد.

درنتیجه، قانون‌گذار در تلاش است موارد طلاق را به‌طور صحیح و منصفانه بین زن و مرد تقسیم کند و برای تحقق این امر سخت تلاش می‌کند.

در این راستا، همه افراد برای آگاهی از قوانین و شرایط طلاق به کمک حقوقی نیاز دارند و کسب اطلاعات دقیق در مورد روند طلاق و طی مراحل قانونی بدون کمک قانونی بسیار دشوار و مضر خواهد بود.

وکیل دعاوی طلاق در تهران

طلاق اغلب یک زمان تخلیه عاطفی و مالی است. با این حال ، یک وکیل طلاق می تواند به سهولت روند کار کمک کند. در اینجا برخی از نقش ها و وظایف محوری که وکلا در زمینه طلاق به موکلین خود کمک می کنند ذکر شده است:

هر کشوری زمینه های خاصی برای طلاق ایجاد کرده است که به یکی از طرفین این حق را می دهد که دادخواست را برای حل روابط زناشویی به دادگاه ارائه دهند. برخی از دلایل طلاق مبتنی بر تقصیر هستند ، مانند زنا ، رفتار ظالمانه ، سوء استفاده یا حبس.

تمام کشورها دلیل طلاق را بدون تقصیر می شناسند. با این حال، برخی کشور ها ایجاب می کنند که دو طرف برای مدت معینی قبل از دادگاه، جداگانه زندگی کنند.

وکیل طلاق در تهران می تواند توضیح دهد که آیا از دادگاه خواسته می شود ازدواج را براساس دلایل نقص حل کند. به عنوان مثال ، این ممکن است در تعیین اینکه آیا حمایت همسران در دسترس خواهد بود یا چه میزان پشتیبانی اهدا خواهد شد ، اهمیت دارد.

چگونه می توانیم یک وکیل خوب برای طلاق پیدا کنیم؟

داشتن یک وکیل متخصص و یک مشاوره حقوقی با تجربه برای طلاق در طول جریان پرونده به خصوص دعاوی طلاق و خانواده با توجه به اینکه در نتیجه حاصله به نفع شما قطعا تاثیر مثبت خواهد داشت، از شدت اثرات سوء آن کم خواهد کرد. داشتن یک وکیل طلاق متخصص و با تجربه به توجه، دقت و آگاهی و البته تا حدودی نیز شانس نیاز دارد.

امروزه طلاق به یکی از بزرگ‌ترین مشکلات جامعه تبدیل‌شده است که مشکلات زیادی را به دنبال دارد.

موارد زیادی را در پرونده‌های طلاق می‌بینیم، گاهی اوقات بسیار پیچیده، و ازآنجاکه افراد اطلاعات کمی در مورد قوانین طلاق دارند، ما به وکیل طلاق احتیاج داریم.

وکیل طلاق می‌تواند با تسلط بر قوانین مربوط به طلاق به‌راحتی به شما کمک کند. می‌توان گفت که وکیل طلاق راهگشای شماست و شمارا از استرس و گرفتاری نجات می‌دهد و حق شمارا از قاضی طلب می‌کند تا حق شما ضایع نشود.

مراجعه به دادگاه و اطلاع نداشتن از قوانین مربوط به طلاق باعث ایجاد فشار روانی می‌شود که متأسفانه در بیشتر موارد فقط به دلیل ناآگاهی از قانون شاهد ضایع شدن حقوق افراد هستیم و مشاوره با وکیل طلاق بهترین راه برای کاهش استرس است. حق‌وحقوق معنوی و همچنین مطالبه گر.

زندگی مردم پیچیده است و گاهی اوقات تا آنجا پیش می‌رود که پایان زندگی آن طلاق است … هر کس دلیل خود را به وکیل طلاق می‌دهد که چرا و به چه دلیلی می‌خواهد جدا شود و طلاق بگیرد. به نظر ما، طلاق در زندگی تا حد ممکن خوب است که اتفاق نیفتد، اما طلاق به معنای پایان زندگی نیست، بلکه فقط اتفاقی است که می‌آید و یک روزبه پایان می‌رسد وزندگی بعدازآن قطعاً ادامه خواهد داشت، و همه خوبی‌ها همه‌چیز در انتظار ما است..

بنابراین نباید از آن ترسید و یا خدای‌ناکرده از ترس ناموس و مسائل سنتی سختی‌ها و رنج‌های یک زندگی را تحمل‌کنیم.

وکیل طلاق در تهران

از طرف دیگر اما ، هر مشکلی یا اختلافی در زندگی زناشویی نباید و نمی شود که به طلاق ختم شود.
وقتی با وکیل طلاق صحبت میکنید، حتما به شما می گوید که مشکل و اختلاف در زندگی تمام افراد و آدم ها هست و طبیعی است که آدم ها در زندگی دچار مشکل و اختلاف شوند و حتی ممکن است این اختلاف ها کمی هم طولانی مدت و دامنه دار باشد اما به معنای طلاق نیست.
پس در امر طلاق باید صبور بود و همچنین کار را به یک وکیل ماهر در امر طلاق سپرد که اتفاقات بدتری را برای شما و زندگی تان رقم نزند.
هنگامی که زن و مرد به هر دلیلی تصمیم به طلاق می گیرند ، احتمالا سرشار از سئوالات حقوقی مختلف هستند و شاید اصلا به طلاق سریع فکر می کنند.
در این میان هیچ کس بهتر از یک وکیل طلاق خوب نمی تواند راهگشای امور باشد و به ما در این امر کمک کند.
احتمالا شما هم به مانند نگارنده همواره به دنبال بهترین های هر رشته هستید و در این میان هم به دنبال بهترین وکیل طلاق می گردید.
بله !
در پرونده های حقوقی و پرونده های مربوط به طلاق نمی توان نقش وکیل طلاق خوب را در نظر نگرفت.
گاهی طلاق از طریق زن است و گاهی طلاق از جانب مرد.
چه طلاق از جانب زن باشد و چه مرد، نیاز به یک وکیل طلاق تهران لاجرم به نظر می رسد چرا که سیستم قضایی در پرونده های مربوط به طلاق گاهی چنان پر پیچ و خم است که شاید هیچ کس جز یک وکیل طلاق کارکشته نتواند بهترین راهنمایی را به شما داشته باشد.

احتمالا برای شما هم سئوال شده است که برای درخواست طلاق باید کجا رفت؟
قطعا شما برای شروع باید به دادسرا مراجعه کنید اما آیا از تمام پیچ و خم های مربوط به قوانین حقوقی طلاق مطلع هستید؟
و یا به اشتباه به دنبال دعای طلاق سریع هستید؟
قطعا مسیر را اشتباهی آمده اید…
شما برای اینکه در پرونده ی حقوقی مربوط به طلاق موفق شوید، به هیچ چیزی جز یک وکیل طلاق کارکشته و حرفه ای نیاز ندارید.
ما در بهترین موسسه حقوقی تهران ،با در اختیار گذاشتن بهترین وکیل طلاق ، یاور و حامی شما در پرونده های مربوط به طلاق می باشد.

چگونه سریع طلاق بگیریم؟

خب واضح است که طلاق پروسه ی سریعی ندارد.
یعنی هیچ وکیلی نمی تواند ادعا کند که می تواند برای شما طلاق سریع بگیرد چرا که در مقوله طلاق، سیستم قضایی ، شرایط را به گونه ای چیده است که تا حد امکان زن و مرد صلح کنند و بتوانند زندگی خود را از سر گیرند.پس اگر کسی به شما وعده ی طلاق سریع را می دهد، قطعا اشتباه می کند و یا اینکه از راه های غیر قانونی می خواهد این کار رو کند که باز هم بعید است به نتیجه ی درست برسد.

طلاق از طرف زن

طلاق هم می تواند از طرف مرد باشد و هم می تواند از طرف مرد باشد.البته سیستم قضایی هنگامی که دادخواست از طرف زن داده می شود، به علت ساختاری که برایشان تعریف شده است، کمی شرایط را پیچیده تر می کند تا مطمئن شود که تصمیم زن عاطفی و احساسی نیست و صرفا از روی یک یا چند مشکل اقدام به چنین تصمیمی کرده است.لذا توصیه می کنیم در مواردی که دادخواست طلاق از جانب زن داده می شود، حتما با استفاده از یک وکیل طلاق کارکشته، اقدام به پیگیری دادخواست از طرف مراجع فضایی نمایید.

انتظار موکل از وکلای مدافع طلاق
وکیل قانونی طلاق از مهم ترین گرفتاری های اشخاص است از‌آنجا‌که امروزه با ترقی تکنولوژی وشرایط اقتصادی وفرهنگی , تضارب روزانه به راز حد خویش رسیده و اشخاص در مواجهه با نقص‌ حقوقی خویش , و اساسی اینکه داخل شدن به موضوعی که تخصص آنان نیست و بیشتراز پیش آنان‌را در کلاف راز در گم موضوعشان می پیچاند در غایت موجب می توان به دنبال راهی باشند که آن ها را سریعتر به فیض مورد‌علاقه برساند .

توقع موکل از نماینده قانونی جدایی

وکیل طلاق می بایست دوچندان فعالیت نماید با محاسبه از پیش رقم خورده که با نظمی مختص توصیف شده‌است . چون موکل وی به شکننده ترین قشر جامعه مبدل شده و در حل خلل خویش عاجز است . لذا وکیل طلاق بایستی با توکل بر علم حقوقی شایسته ترین نماینده قانونی و مشاور حقوقی برای موکل خویش باشد . وی با منفعت گیری از هوش و زکاوت خود می‌تواند شایسته ترین شیوه فیض گیری از مسئله ارائه شده را دریابد .

تعهدات موکل طلاق و وکیل طلاق نسبت به یکدیگر

در شرایطی‌که از آسان انگاری نماینده قانونی یا همان وکیل طلاق به موکل وی خسارتی وارد شود می بایست بوسیله نماینده قانونی , جبران زیان گردد و موکل هم با نگهداری وقار خویش بایستی هر مدل پیشامدی را از سوی مقابل بابت تضیف روحیه اش , پیش گویی کند تا نماینده قانونی او بتواند به شایسته ترین صورت ممکن با مراقبت جلسات دادگاه برد در پرونده را برای موکل شکننده خویش به ارمغان آورد .

ما در دپارتمان وکیل خانواده ، در کنار شما هستیم و در امور مربوط به خانواده و پرونده های خانوادگی ، در کنار شما هستیم و به شما یاری می دهیم.

شماره موبایل وکیل کیفری

بدون ديگاه

ارسال نظر

' );( document.contains ) || document.write( '