a

Facebook

Twitter

ترجمه و بازبینی توسط حسین محبی .
همه حقوق محفوظ است.

9:00 - 18:00

ساعات کار ما شنبه - چهارشنبه

09126595699

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

اینستاگرام

جستجو
منو
 

وکیل عقد قرارداد در تهران چه کارهایی انجام می دهد؟

وکیل پایه یک دادگستری | وکیل دادگستری > مشاوره حقوقی  > امور قراردادها  > وکیل عقد قرارداد  > وکیل عقد قرارداد در تهران چه کارهایی انجام می دهد؟

وکیل عقد قرارداد در تهران چه کارهایی انجام می دهد؟

عقد را به شرح زیر تعریف می کند:

مطابق ماده ۱۸۳ قانون مدنی ، “عقد عبارت است از اینکه یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر در مورد یک چیز تعهد به کاری کنند و مورد قبول آنها نیز باشد.”

در ماده ۱۰ قانون مدنی نیز آمده است که “قراردادهای خصوصی نسبت به کسانی که آن را منعقد نموده اند در صورتی که مخالف صریح قانون نباشد نافذ است”.

مشاوره حقوقی با وکیل عقد قرارداد

نحوه انعقاد و انعقاد قرارداد بسیار مهم است. چه تعداد از قراردادها به دلیل عدم آگاهی لازم قانونی و قراردادی در مورد چگونگی تنظیم آنها به بن بست رسیده و طرفین را مجبور به مراجعه به دادگاه ، داوری و غیره کرده است.

یک قرارداد خوب ، استاندارد و قراردادی که تحت نظارت یک وکیل و شخص باتجربه تنظیم شده است ، فرصت هرگونه سو استفاده و نقض قرارداد توسط طرفین قرارداد را به صفر می رساند. برای انعقاد قرارداد خوب قبل از نهایی شدن مذاکرات و امضای قرارداد ، با وکلای دادگستری کار درست تماس بگیرید.

برای بهره مندی از خدمات حقوقی از نظر تهیه قرارداد ، چندین روش وجود دارد ، یکی این که پیش نویس قرارداد خود را از گیرنده بگیرید و قبل از امضای آن ، آن را مطالعه کنید ، بررسی کنید و در مورد آن نظر دهید و در صورت لزوم ، آن را به وكیل خود اصلاح كنید.

انتخاب (وكیل متخصص عقد قرارداد)  یك راه دیگر است كه تمام مراحل تهیه قرارداد را به یك وكیل امور عقد قرارداد واگذار كنید ، و در آخر می توانید در مذاكره و نتیجه گیری به وكیل متخصص و مورد اعتماد خود اعتماد كنید.

تنظیم قرارداد

تنظیم قرارداد امری حساس است؛ زیرا هر قرارداد تعهداتی را به طرفین تحمیل می کند که نمی توان از آنها اجتناب کرد مگر به روشهای مقرر و منطقی قانون. بنابراین ، طرفین هر قرارداد کوچک یا بزرگ علاوه بر رعایت شرایط اساسی لازم برای صحت معاملات ، که در بالا ذکر شد ، باید نسبت به کلیه تعهدات خود نهایت دقت را داشته باشند. استفاده از یک وکیل متخصص در این امور ، از جمله وکیل قراردادی ، می تواند خطر ضرر در معامله را کاهش دهد.

وکیل قرارداد در تهران

وکیل عقد قرارداد در تهران

با عنایت به حساسیت کلمات در تنظیم قرارداد و تبعات ناشی از آن، ضرورت دارد قبل از تنظیم هرگونه قراردادی با وکیل متخصص قرارداد در این زمینه مشورت های لازم به عمل آید.

بهترین وکیل قرارداد در تهران

مشاوره حقوقی و تنظیم قرارداد یکی از مواردی است که باعث می شود همه روابط در چارچوب قانون شکل گرفته و به طور رسمی ثبت شوند. وکیل قرارداد شخصی است که به مردم کمک می کند از کلیه قوانین و مقررات مربوط به نحوه تهیه قرارداد و قوانین حقوقی مرتبط آگاهی داشته باشند و این شخص می تواند نقش بسیار مهم و ضروری را در مرحله نگارش قرارداد ایفا کند. موسسه حقوقی آریا دادگستری می تواند کلیه امور حقوقی مربوط به قرارداد شما را در تهران با استفاده از بهترین وکیل قرارداد در تهران انجام دهد. درباره وکیل قرارداد از ما سال کنید.

همه ما می دانیم که خدمات حقوقی امروزه قسمت عمده ای از روابط بین فردی را تعیین می کند. فرقی نمی کند این روابط به روابط فردی اشخاص حقیقی مربوط باشد یا به روابط اشخاص حقوقی در جامعه ، به طور کلی امروزه ، همه افراد و افراد جامعه باید در چارچوب قوانین و مقررات عمل کرده و روابط خود را تنظیم کنند. . مشاوره حقوقی و تنظیم قرارداد یکی از مواردی است که باعث می شود همه روابط در چارچوب قانون شکل گرفته و به طور رسمی ثبت شوند. وکیل قرارداد شخصی است که به مردم کمک می کند از کلیه قوانین و مقررات مربوط به نحوه تهیه قرارداد و قوانین حقوقی مرتبط آگاهی داشته باشند و این شخص می تواند نقش بسیار مهم و ضروری را در مرحله نگارش قرارداد ایفا کند.

اگر می خواهیم ضرورت انعقاد قرارداد را با جزئیات بررسی کنیم ، باید به اصل مدیریت اختلافات رجوع کنیم. حال برای برخی از افراد ممکن است این سوال پیش بیاید که اصل مدیریت اختلاف چیست و اهمیت آن چیست؟

در پاسخ به این س ،ال باید گفت که اصل مدیریت اختلاف به این معناست که در روابط تجاری و مالی ، افراد باید بتوانند زمینه های اختلاف را کاهش دهند تا بتوانند متقابلاً از اسب و تلفات مادی جلوگیری کنند. بنابراین در صورت انعقاد قرارداد مالی یا تجاری ، وظایف طرفین از همان ابتدا مشخص می شود و این سند رسمی برای مراجعه در دسترس خواهد بود. این بدان معناست که حتی اگر طرفین قرارداد با مشکلات جدی روبرو شوند ، می توانند به راحتی به قرارداد منعقد شده مراجعه کرده و با مراجعه به مفاد قرارداد از طریق مراجع قانونی نسبت به حل اختلاف اقدام نمایند. مسلماً در چنین مواردی قرارداد مربوط به پرونده پیوست می شود تا دادگاه صالح اختلاف را بر اساس توافق طرفین معامله در زمان انعقاد قرارداد بررسی کند.

ضرورت استفاده از وکیل قرارداد در تهران

بنابراین در چنین مواردی حضور وکیل قرارداد تهران می تواند نقش بسیار موثر و عمده ای داشته باشد. تصور کنید اگر این وکیل تسلط کافی به اصول و مبانی انعقاد قرارداد تجاری و مالی نداشته باشد ، تا چه میزان ممکن است طرفین قرارداد در آینده با مشکلات حقوقی روبرو شوند و متحمل خسارات مادی شوند. بنابراین بهتر است ابتدا با مباحث حقوقی مربوط به انعقاد قرارداد آشنا شوید و از طرف دیگر خصوصیات وکیل قرارداد تهران را بررسی کرده و از وظایف قانونی آن آگاه شوید.

وکیل قراردادی کسی است که علاوه بر خدمات حقوقی ، خدمات مشاوره ای نیز ارائه می دهد. به عبارت دیگر ، چنین وکیلی سعی دارد نکات حقوقی مربوط به انعقاد قرارداد را برای موکلان خود توضیح دهد و آنها را از چالش ها و مشکلاتی که ممکن است در آینده با آن روبرو شوند آگاه سازد. اما حقیقت این است که علی رغم ارائه چنین اطلاعاتی ، لازم است وکیل قرارداد در زمان انعقاد قرارداد در آن حضور داشته باشد و وی خود متن قرارداد و تفاهم نامه را تهیه کند ، زیرا تنظیم قراردادها دارای ابعاد متنی و محتوایی است جنبه های مختلف حقوقی باید رعایت شود و هیچ ابهامی در آنها وجود ندارد. به عنوان یک قاعده کلی ، باید گفت که تنظیم قرارداد دارای ابعاد ماهوی و صوری است. ابعاد رسمی قرارداد همان ظاهری است که یک قرارداد باید داشته باشد و مطابق با چارچوب قانونی باشد و ابعاد ماهوی آن مربوط به ماهیت و محتوای قرارداد است. این موارد تا حدودی تخصصی است و تنها شخصی که از پس هر دو پرونده برمی آید وکیل قراردادی است. ابعاد رسمی قرارداد به موارد زیر تقسیم می شود:

 • پرهیز از ابهام
 • استفاده از واژگان با معنای حقوقی متناسب
 • انعقاد قرارداد در قالب حقوقی الزام آور

ابعاد ماهوی قرارداد نیز به موارد زیر تقسیم می شود:

 • برقراری تعادل و تناسب بین تعهدات و تکالیف طرفین
 • قابلیت اجرای قرارداد و الزام طرف مقابل به آن
 • تضمین حل و فصل مطلوب و قاطع اختلافات ناشی از اجرای قرارداد

اگر یک وکیل حرفه ای قرارداد می تواند مسئول این قرارداد باشد ، دیگر نگرانی وجود نخواهد داشت و طرفین قرارداد می توانند با خیال راحت خود را برای قرارداد آماده کنند. زیرا یک وکیل متخصص کلیه احکام لازم را در نظر گرفته و کلیه تعهدات و وظایف هر دو طرف قرارداد را صریح و بدون ابهام تعیین کرده و به روشی کاملاً تخصصی شرایط قرارداد را با قوانین مربوطه مطابقت می دهد.

تعریف و تقسیم بندی عناصر یک قرارداد 

هنگام صحبت در مورد وکیل قرارداد ، باید با ماهیت قراردادها و تعریف قانونی آنها نیز آشنا باشیم. هنگامی که افراد اطلاعات کاملی در مورد عناصر یک قرارداد دارند ، می توانند سطح کیفیت عملکرد و نمونه کارهای یک وکیل قرارداد را تجزیه و تحلیل کنند.

مطابق ماده ۱۸۳ قانون مدنی کشور ما ، تعریف جامعی از قرارداد می تواند ارائه شود: قرارداد توافقی است که بین دو یا چند نفر منعقد می شود و نتیجه آن به معنای توافق طرفین برای انجام تعهدات و وظایف است. مندرج در قرارداد. آنها متعهد هستند و در صورت عدم تحقق مفاد قرارداد ، نتایج حقوقی مندرج در قرارداد را پذیرفته اند. در نتیجه ، قرارداد یک سند حقوقی است که از یک سو حقوق و تعهدات طرفین را تعیین می کند و از طرف دیگر عواقب و ضمانت های عدم انجام هر یک از تعهدات و وظایف توسط طرف قرارداد را مشخص می کند. مهمانی. طبق ماده ۱۹۰ قانون مدنی ، عناصر قرارداد به طور کلی به موارد زیر تقسیم می شوند:

رضایت متقابل: قرارداد منعکس کننده رضایت معتبر طرفین برای تحقق مفاد آن است. اگر قراردادی بدون این رضایت نامه معتبر منعقد شود ، از نظر قانونی قرارداد محسوب نمی شود و غالباً غیر قابل اعتماد است.

عوازین: یک قرارداد شامل یک یا چند تعهد است که طرفین نسبت به یکدیگر می پذیرند.

صلاحیت: برای اینکه یک قرارداد معتبر وجود داشته باشد ، همه طرفین قرارداد باید از نظر قانونی صالح و دارای صلاحیت برای انعقاد چنین قراردادی باشند. به عنوان مثال ، در قراردادها با جنبه مالی ، اگر شخص حقیقی طرف قرارداد باشد ، باید از نظر روحی سالم باشد و در ایران به سن بلوغ رسیده باشد ، یا اگر شخص حقوقی است ، باید ثابت شود که طبق به اساسنامه شرکت ، چنین اجازه ای مجاز است. قرارداد دارد.

قانونی بودن: موضوع قرارداد و همچنین نحوه اجرای آن باید مطابق با قوانین مربوطه کشور باشد.

اقسام عقود در قانون مدنی

یکی از مهمترین سوالاتی که ممکن است برای افرادی که ممکن است برای مشاوره یا وکالت با وکیل قرارداد بگیرند مطرح شود این است که در حقوق کشور ما قراردادها به چند دسته تقسیم می شوند و شرایط قانونی چیست؟ برای اینکه بتوانید دقیقاً تعیین کنید که قرارداد شما شامل کدام یک از قراردادهای حقوقی می شود و وضعیت حقوقی آنها چگونه است ، باید به مفاد قانونی مواد ۱۸۵ تا ۱۸۸ قانون مدنی توجه کنید. طبق مفاد این قانون ، انواع قراردادها و قوانین حقوقی آنها را می توان به موارد زیر تقسیم کرد:

قرارداد ضروری: هنگامی که هر دو طرف قرارداد به تعهدات خود پایبند باشند و قرارداد را با اراده خود بر هم نزنند ، می توان ارزش قانونی داد. وقتی دو یا چند نفر به عقد می افتند ، آنها در واقع می خواهند كه یکدیگر به تعهد خود عمل كنند. به عقدي كه هيچ يك از دو طرف معامله حق فسخ آن را نداشته باشند عقد لازم گفته مي شود.

عقد مجاز: عقد حلال عقدی است که در آن هر یک از طرفین قرارداد می توانند در هر زمان قرارداد را فسخ کنند. تشریفات خاصی برای شکستن قرارداد وجود ندارد و طرف می تواند در هر زمان و بدون دلیل خاصی قرارداد را منحل کند. به عنوان مثال قرارداد وکالت ، قراردادی قانونی است که هر وکیل یا مشتری در هر زمان می تواند آن را فسخ کند.

عقد اختیاری: عقد لازم كه طرفین یا یكی از آنها یا شخص ثالث اختیار فسخ معامله را داشته باشد عقد اختیاری نامیده می شود. در این رابطه باید اصطلاح حق فسخ شناخته شود.

قرارداد: قرارداد ، عقدی است که به محض انعقاد قرارداد نهایی شده و هر دو طرف باید به آن عمل کنند. در واقع ، روال معمول در انعقاد قرارداد این است که به محض انعقاد قرارداد ، هر دو طرف ملزم به انجام آنچه در مورد آن توافق کرده اند ، می شوند.

قرارداد معلق: قرارداد معلق زمانی است که دو طرف قرارداد اثر قرارداد را در موضوع دیگری به حالت تعلیق درآورند و در صورت وقوع آن قرارداد ، قرارداد اجرا شود.

اصول تنظیم قرارداد توسط وکیل قرارداد درتهران

در برخی از نمونه قراردادهایی که وکیل قرارداد ممکن است تنظیم کند ، ممکن است یک طرف قرارداد را الزام کرده و برای طرف دیگر مجاز باشد. بنابراین نمی توان انتظار داشت که قرارداد برای هر دو طرف قرارداد یکسان باشد و وظایف و مسئولیت های آنها یکسان باشد. وکیل قرارداد به خوبی از عهده این استثناها و نکات حقوقی برخوردار است و وقتی مراحل انعقاد قرارداد را به وی واگذار می کنید جای نگرانی نیست زیرا این فرد خبره به خوبی می تواند وظایف و مسئولیت های هر دو طرف را انجام دهد به قرارداد. حرفه ای بودن را مشخص و متعادل کنید. متن تهیه شده توسط وکیل قرارداد باید تابع اصول قانونی باشد.

فواید کمک گرفتن از وکیل قرارداد

با توجه به تمامی مواردی که به آنها اشاره کردیم به خوبی می توانیم به این نکته اشاره کنیم که کمک گرفتن از وکیل قرارداد در تهران دارای فواید بسیار زیادی برای هر دو طرف معاملات میباشد که به طور خلاصه به چند مورد از مهم ترین انان اشاره می کنیم:

 1. تمامی وظایف و تعهدات هر دو طرف معامله به طور کامل و بدون ابهام مشخص میشود.
 2. قرارداد رسمیت پیدا میکند و پس از ثبت قانونی دارای اعتبار می گردد، بنابراین برای طرفین قرارداد قابلیت رجوع خواهد داشت.
 3. هنگامی که وظایف و مسئولیت های هر دو طرف قرارداد مشخص شود و ثبت بشود، قابلیت الزام آور بوجود می آید و در تهران همین موضوع نیز باعث میشود تا هر دو طرف کاملا متعهدانه به وظایف خود عمل کنند.
 4. وکیل قرارداد با توجه به مبانی حقوق موضوعه، متن و محتوای قرارداد را تنظیم میکند و همین موضوع باعث میشود تا هیچگونه مشکل حقوقی برای قرارداد ایجاد نشود و در آینده نیز در صورت بروز هرگونه اختلاف و مشکلی میان طرفین قرارداد، مراجع قضایی بتوانند به عنوان یک سند رسمی و قانونی از آن برای حل اختلاف استفاده نمایند.
 5. دیگر وقت و هزینه ی متعهدین قرارداد مورد اتلاف واقع نمی شود و هر دوی آنها میتوانند بدون هیچ گونه نگرانی تمام امور مربوط به قرارداد را به یک وکیل متخصص و باتجربه بسپارند.
 6. هنگامی که تمام وظایف و شروط و تعهدات در قرارداد مشخص شود از آسیب های احتمالی و خسارت های مادی که ممکن است در آینده پیش اید جلوگیری میشود و در صورت بروز هرگونه مشکلی میان متعهدین، قرارداد منعقد شده باعث میشود تا از تضییع حقوق فرد ذی حق جلوگیری شود.
 7. روند حقوقی و کاری اشخاص حقوقی و حقیقی منعقد کننده قرارداد سرعت می یابد و دیگر جای هیچگونه نگرانی از بابت چارچوب حقوقی قرارداد و قوانین میان متعاملین قرارداد وجود نخواهد داشت.

ویژگی های وکیل قرارداد در تهران

نکته دیگری که باید ذکر شود و در انتخاب وکیل پیمانکاری بسیار مهم و ضروری است این است که بدانید وکیل مربوطه باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا درمورد مسائل مربوط به عقد قرارداد باقی بماند؟ در پاسخ به این سوال ، این ویژگی ها و مشخصات را می توان در دسته های زیر خلاصه کرد:

وکیل قرارداد در تهران باید شناخت کاملی از مبانی حقوقی نحوه تنظیم و نوشتن قراردادها داشته باشد.
هر چقدر وکیل در نوشتن قرارداد تجربه بیشتری داشته باشد ، مهارت بیشتری در این زمینه می تواند داشته باشد. البته به افراد توصیه می شود که نمونه هایی از قرارداد منعقده توسط وکیل مذکور را ببینند و آنها را مطابق گفته های خود ارزیابی کنند تا بعداً با مشکلات مختلفی روبرو نشوند.
وکیل قرارداد باید بر کلیه مفاد قانون مدنی ، تشریفات قانونی ، دادرسی ، مجازات و … تسلط داشته باشد و بتواند مجازات ممانعت از انجام وظایف طرفین را تعیین کند.
وكیل باید دارای اخلاق و وجدان كاری باشد و با صبر و حوصله وقت خود را برای تهیه قرارداد و بررسی و ارزیابی آن از زوایای مختلف بگذارد ، تا كاری در كار نباشد و همه موارد را با جزئیات توضیح دهد.
یک وکیل متخصص با تجربه در زمینه حقوق قراردادها با روش تنظیم لوایح و ارائه دفاعیات بر اساس قرارداد کاملاً آشنا است.
توجه: توجه داشته باشید که حقوق وکیل قرارداد با توجه به نوع قرارداد و کار مورد نیاز وی ، سابقه و اعتبار وی متفاوت است و از همه وکلا انتظار نمی رود که حقوق ثابت داشته باشند.

موسسه حقوقی و داوری عدالت گستر فتح در تهران با دارا بودن بخشی مجهز به وکلای پایه یک دادگستری که بدون اغراق حرفه ای هستند در زمینه انواع قراردادهای داخلی و خارجی هموراه این تعهد را به عزیزان هموطن می دهند که در تنظیم و اجرای قرارداد های شما از کوچکترین تلاش و کوششی در جهت احقاق حقوق موکل خود دریغ نخواهند کرد و قراردادی جامع و مانع به شما ارائه خواهد کرد. جهت مشاوره با وکیل عقد قرارداد در تهران با ما تماس بگیرید.

وکیل عقد قرارداد در تهران

نکاتی مهم و کاربردی در مورد قراردادها

قانونگذار ایرانی بسیاری از قراردادها را براساس کتاب وکلا ذکر کرده و شرایط و ضوابط خاصی را برای آنها ذکر کرده است. (کتب مشهور حقوق در زمینه قراردادها مانند لامه شهید اول ، شرح لامه شهید ثانی ، شریعت الاسلام محقق حلی ، درسهایی از شیخ انصاری و …..)

اگر قرارداد منعقد شده و به آن نامی داده نشده باشد ، قرارداد معتبر است ، به عنوان مثال اگر در ابتدا کلمات “وصیت نامه” یا “اجاره نامه” یا “هدیه نامه” یا “وکالت نامه” نوشته نشده باشد و اگر مطابقت نداشته باشد شرایط هر یک از این قراردادها مدنی معتبر و قابل اجرا است ، بنابراین وجود نام و عنوان و تملک عنوان شرط صحت قرارداد نیست و حتی اگر قرارداد به صورت یکی از آنها نباشد. عناوین ذکر شده در قانون مدنی ، تحت پیمان صلح و ماده ۱۰ قانون مدنی معتبر است ، مشروط بر اینکه صریحاً مغایر قانون نباشد و مغایر با سیاست عمومی نباشد ، به عنوان مثال ، انتقال اعتبار از یک بستنی فروشی معتبر است ، اما انتقال اعتبار از یک کازینو فاقد اعتبار و نامشروع است.

اگر قراردادی منعقد شده و نامگذاری شده باشد اما دارای شرایط قانونی آن قرارداد نباشد ، مانند عنوان اجاره نامه ، اما مدت قرارداد مشخص نشده باشد ، صحیح دانستن قرارداد صحیح است (ماده ۲۲۳ قانون مدنی) و نامگذاری بگذارید احزاب بی خیال شوند.

ممکن است نام قرارداد به یک چیز داده شود و عناصر و عناصر مندرج در آن قرارداد با قرارداد دیگری مطابقت داشته باشد ، در این صورت محتوا مهم است ، نه نامگذاری. (قانون انطباق با قرارداد و همچنین ماده ۲۲۴ قانون مدنی).

کلیه قراردادها و قراردادها (اعم از قراردادهای مشخص یا تعریف شده و یا قراردادها و قراردادهای بی نام طبق قانون ماده ۱۰ قانون مدنی) برای طرفین لازم الاجرا است ، یعنی طرفین موظفند پس از امضا ، انعقاد و انعقاد قرارداد مفاد آن را رعایت کنند ، مگر اینکه خروج و انحراف از این قراردادها به موجب قانون مجاز تشخیص داده نشود در اصطلاح به دسته اول عقود لازم و به دسته دوم عقود واجد شرایط گفته می شود (ماده ۲۱۹ قانون مدنی).

این قرارداد ممکن است کتبی یا شفاهی باشد و نیازی به کتبی نباشد. قرارداد شفاهی ممکن است با شهادت شهود یا اعتراف طرف یا دلایل دیگر اثبات ادعا ثابت شود.

قرارداد کتبی می تواند رسمی یا عادی باشد. قرارداد رسمی به قراردادی گفته می شود که در یک سند رسمی مشخص شده باشد و علاوه بر این ، کلیه قراردادها ، خواه با یک آژانس املاک منعقد شده باشد یا منسوخ شده باشد یا نه ، عادی است.

تنظیم ، نگارش و انعقاد قرارداد صرفاً یک موضوع فنی ، تخصصی و پیچیده است ، بنابراین لازم است قبل از عقد قرارداد و ترجیحاً در جلسه نهایی ، با یک وکیل قرارداد و یک وکیل باتجربه در مورد شرایط و ضوابط انعقاد قرارداد مشورت کنید. . در مورد عقد قرارداد با وکیل مذاکره کنید.

در صورتی که در زمینه عقد قرارداد سوالی دارید و یا تمایل به ارائه خدمات حقوقی و قضائی از طرف وکلای زبده این موسسه دارید لطفا با شماره ۰۹۱۲۶۵۹۵۶۹۹ تماس بگیرید.

وکیل قرارداد در تهران

 

 

وکیل عقد قرارداد در تهران چه کارهایی انجام می دهد؟ ۵٫۰۰/۵ (۱۰۰٫۰۰%) ۱ vote

2 نظر

 • Rahman
  پاسخ جولای 21, 2021 در 12:50 ق.ظ

  سلام
  برای قرارداد یه کارگاه متوسط نیاز است با بهترین وکیل عقد قرارداد در تهران مشورتی داشته باشم.
  شما چنین وکیلی دارید؟

ارسال نظر

تماس با وکیل