a

Facebook

Twitter

ترجمه و بازبینی توسط حسین محبی .
همه حقوق محفوظ است.

9:00 - 18:00

ساعات کار ما شنبه - چهارشنبه

09126595699

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

اینستاگرام

جستجو
منو
 

وکیل قراردادهای بین المللی

وکیل قراردادهای بین المللی

عنوان وکیل قراردادهای بین المللی از نظر حقوقی شاید چندان دقیق نباشد اما از آنجا که افراد و تجار وکلائی هستند که با توجه به دانش و تجربه خود در زمینه قراردادهای بین المللی کار می کنند ، به آنها وکلای قرارداد بین المللی گفته می شود.

رشته قراردادهای بین المللی یک رشته فنی و تخصصی است.

وکیل قراردادهای بین المللی

وکیل قراردادهای بین المللی

وکیل قراردادهای بین المللی ، ابتدا در جلسات مذاکره طرفین قرارداد شرکت می کند و با قدرت مذاکره ، سعی می کند قرارداد را به گونه ای تنظیم کند که از منافع طرفین محافظت کند ، نه تنها منافع خود را در نظر بگیرد مشتری زیرا در این حالت درک و انعقاد قرارداد بسیار بعید است.

وکیل قرارداد بین الملل شکل صحیح قرارداد بین المللی را پیدا می کند و سپس با تهیه برنامه قرارداد ، قرارداد بین المللی را تهیه می کند. طرف اول همچنین ممکن است اصلاحات یا توضیحاتی درباره خود قرارداد بین المللی و شرایط عمومی و خاص آن داشته باشد. در این حالت ، وکیل پیمانکاری باید بتواند توضیحات لازم را در مورد لزوم درج مواد قرارداد ارائه دهد و در صورت لزوم ، موارد مورد اختلاف را با مواد مناسب جایگزین کند.

و در این مورد به خوبی نقش یک مشاور تجارت بین المللی را بازی کنید. نکته ای که بسیاری از افراد از جنبه بین المللی قرارداد بی اطلاع هستند ، عدم توجه کافی به ویژگی های پیشگیرانه قراردادهای بین المللی است. زیرا در صورت بروز اختلاف ، دعاوی داوری بین المللی در مراجع داوری بسیار پرهزینه است. از این رو ، با درج شرایط مناسب ، باید راه را برای احتمال نقض قرارداد یا حداقل هزینه نقض آن را هزینه کند.

البته سازوکارهایی در قراردادهای بین المللی وجود دارد که می تواند قرارداد را تأمین کند ، مانند LC و ضمانت نامه بانکی ، اما این سازوکارها از وکالت وکالت قراردادهای بین المللی نمی کاهند.

وکیل قراردادهای بین المللی چه خدماتی ارائه می دهند؟

در این مقاله سعی بر این است که علاوه بر موارد فوق ، خدمات قابل ارائه توسط وکیل قرارداد بین الملل کدامند؟ یا بهتر از این ، خدمات حقوقی وکیل قراردادهای بین المللی چیست؟ البته یک وکیل قرارداد بین الملل نیز می تواند به یک وکیل باتجربه در این زمینه مراجعه کند.

به طور کلی ، هر چیزی که مربوط به یک قرارداد بین المللی باشد ، می تواند بخشی از خدمات حقوقی باشد که از وکیل قرارداد بین الملل انتظار می رود.

قبل از تشکیل یک رابطه تجاری حقوقی بین المللی ، افراد در مورد هزینه و مزایای ورود به یک رابطه تجاری بین المللی فکر می کنند ، که البته این امر در خدمات حقوقی یک وکیل قرارداد بین المللی نیست. فرض کنید یک تاجر به دنبال نمایندگی از یک شرکت است. اینترنشنال در یک منطقه جغرافیایی خاص قرار دارد یا قصد خرید کالا را دارد.

او ابتدا بازار را ردیابی می کند و میزان فروش و فروش محصول را با تمام خصوصیات آن در بازار هدف اندازه گیری می کند. پس از پایان این ، او مصمم است که یک رابطه تجاری بین المللی برقرار کند.

او ممکن است با طرف خود مذاکره کند ، قیمت بگیرد ، توانایی خود را در فروش در بازار هدف نشان دهد و موارد دیگر ، و در اینجا نیز کارها بیشتر توسط او انجام می شود.

همچنین می توان مقدمات مقدماتی مانند تخفیف های ویژه یا بازدید از تولید کننده کالا و موارد مشابه را ترتیب داد.

سپس نوبت به تهیه پیش نویس قرارداد بین المللی می رسد ، جایی که نقش یک وکیل باتجربه در این زمینه که ما آن را وکیل قرارداد بین المللی می نامیم آغاز می شود.

این بخش بسیار مهم است ، وکیل قراردادهای بین المللی ابتدا باید سیستم حقوقی حاکم بر قرارداد بین المللی را به رسمیت بشناسد تا مبنایی معتبر برای بررسی روابط بین المللی و در نتیجه مواردی که باید در یک قرارداد بین المللی مطرح شود ، داشته باشد. دارند.

توصیه می شود وكیلی كه برای انعقاد قرارداد بین المللی درگیر مذاكرات بین المللی بوده است نیز مسئولیت تهیه و تنظیم قرارداد بین المللی را به عهده داشته باشد.

چه اینکه ، او از همه جنبه های روابط حقوقی تجارت بین المللی بین طرفین آگاه شده و توافقاتی را در مورد موضوعات مختلف بین طرفین پیدا کرده است.

گاهی اوقات اتفاق می افتد که وکیلی که مسئول تهیه یک قرارداد بین المللی است ، از نظر شما ، یک قرارداد بین المللی می نویسد و می نویسد و موارد مورد توافق طرفین توافق را نادیده می گیرد ، این می تواند باعث سو تفاهماتی در این زمینه شود.

انعقاد یک توافق نامه بین المللی گاهی در نتیجه سالها مذاکره و تفاهم اتفاق می افتد. طرفدار قرارداد بین المللی نباشید.

بنابراین توصیه می شود در صورت عدم حضور وکیل مسئول تنظیم قرارداد تجاری در مذاکرات ، به طرف مقابل گفته شود که تنظیم قرارداد یا معامله بین المللی توسط وکیلی که در آن حضور نداشته انجام شده و از سو تفاهم جلوگیری شود.

توافق نامه های تجارت بین المللی به زبان انگلیسی خواهد بود.

درست است که انگلیسی در توافق نامه های بین المللی تغییرناپذیر نیست و طرفین اختیار کاملی در تعیین زبان توافق نامه به دلخواه و توافق دارند ، اما به طور کلی توافق نامه های تجارت بین المللی تنظیم می شوند. امیر آذرباد وکیل در امور قراردادهای بین المللی: بنابراین وکیلی که تهیه قرارداد بین المللی را به عنوان تخصص خود انتخاب می کند باید به زبان انگلیسی تسلط داشته باشد.

در آخر تاکید می گردد تهیه یک قرارداد بین المللی یا معاهده بین المللی توسط یک وکیل باتجربه در زمینه قراردادهای بین المللی به عنوان یک ضرورت شناخته شده است .

نکاتی که درباره وکیل تنظیم قراردادهای بین المللی باید بدانید

۱٫علاوه بر تسلط به زبان انگلیسی تخصصی ، یک وکیل قرارداد بین الملل همچنین باید دانش حقوقی لازم را برای تهیه قراردادها داشته باشد. با این حال ، او باید از سایر موارد مانند موارد زیر آگاه باشد و بتواند هنگام تهیه قرارداد بین المللی کمک کند:

تسلط بر قوانین و مقررات تجارت بین الملل
مسائل حقوق شرکت
تشکیل دادخواست تجاری بین المللی
۲٫یک وکیل قرارداد بین الملل باید بتواند با قدرت چانه زنی و تسلط بر زبان بین المللی در جلسات مذاکره فردی شرکت کند و سعی کند قرارداد را به گونه ای تنظیم کند که از منافع هر دو طرف قرارداد محافظت کند.

خلاصه و نتیجه گیری

با توجه به اصول پیمانکاری بین المللی ، وکیل صحیحی را برای انجام این کار خطی انتخاب کنید ، زیرا وکیل قرارداد بین المللی در چنین مواردی نقش خود را به عنوان مشاور حقوقی ایفا می کند و از طریق چنین وکیلی از اطلاعات و آگاهی کامل برخوردار است ، در واقع شما می توانید پاسخ پیشگیرانه توافق نامه های بین المللی را در نظر بگیرید و آنها را به بهترین روش اجرا کنید.

هرگونه خطا و اشتباه در هنگام تهیه یك قرارداد بین المللی و انتخاب یك فرد ناآگاه به عنوان وكیل قرارداد بین المللی، باعث می شود كه در آینده ی بسیار نزدیك ، پس از انعقاد قرارداد قدرت و در صورت بروز اختلاف در طرفین طرف ، با مشكلات جدی روبرو شوید. قرارداد باید به مقامات داوری بین المللی مراجعه کند ، که بسیار هزینه بر است. ما برای جلوگیری از بروز این مشکلات در گروه عدالت گستر فتح وکیل متخصص و مجرب این حوزه را به شما معرفی می کنیم.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. ۰۹۱۲۶۵۹۵۶۹۹

وکیل قراردادهای بین المللی

وکیل قراردادهای بین المللی ۴٫۰۰/۵ (۸۰٫۰۰%) ۲ votes

بدون ديگاه

ارسال نظر

تماس با وکیل