a

Facebook

Twitter

ترجمه و بازبینی توسط حسین محبی .
همه حقوق محفوظ است.

9:00 - 18:00

ساعات کار ما شنبه - چهارشنبه

09126595699

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

اینستاگرام

جستجو
منو
 

چگونه بهترین وکیل طلاق در تهران را انتخاب کنیم؟

وکیل پایه یک دادگستری | وکیل دادگستری > وکیل خانواده  > چگونه بهترین وکیل طلاق در تهران را انتخاب کنیم؟

چگونه بهترین وکیل طلاق در تهران را انتخاب کنیم؟

انتخاب بهترین وکیل طلاق در تهران

روند طلاق اغلب فرایندی است که شرایط دشواری را برای هر دو همسر ایجاد می کند. طبیعتاً در آستانه طلاق ، زوجین از نظر روحی خاص هستند و علاوه بر این ، مسائل خاص و پیچیدگی های دادرسی طلاق و مسائل حقوقی به یک معضل اساسی تبدیل می شود. همانطور که بارها شنیده ایم ، طلاق امری یک جانبه است که با اراده زن و شوهر انجام می شود ، اما در مواردی قانونگذار امکان طرح طلاق توسط زن را پذیرفته است. به عنوان مثال ، خودداری شوهر از پرداخت نفقه یا عدم توانایی شوهر در پرداخت نفقه به زن و مصادیق مختلف عسر و حرج برای زن ، می تواند مجوزی برای درخواست طلاق در دادگاه از طرف زن باشد. همچنین امروزه اعطای حق وکالت در طلاق علاوه بر شرایط مندرج در عقد ازدواج ، درخواست طلاق توسط زوجه را نیز فراهم کرده است. در حقیقت ، قوانین طلاق و نحوه تشکیل و پیگیری پرونده های طلاق در دادگاه نیاز به حضور بهترین وکیل طلاق دارد. بهترین وکیل طلاق در تهران وکیلی است که مهارت و تخصص لازم را در ارجاع پرونده های مختلف طلاق و امور خانوادگی به خود داشته باشد و بخوبی می داند که در شرایط بحرانی چه راه حلی برای موکل خود ارائه دهد تا از بن بست و دعوا خارج شود. انتخاب بهترین وکیل طلاق در تهران اگرچه کار دشواری به نظر می رسد اما غیرممکن نیست. امروزه طبق قانون طلاق انواع مختلفی دارد و یکی از انواع طلاق طلاق توافقی است. زوجین معمولاً از روش طلاق توافقی به دلیل مزایای آن و عدم نیاز به حضور زن و مرد در جلسات دادگاه و مشاوره استفاده می کنند. بنابراین به نظر می رسد حضور وکیل طلاق  در تهران ضروری باشد. در این مقاله ، با توجه به شیوع دادخواست های طلاق در دادگاه ، به بررسی نقش و اهمیت داشتن بهترین وکیل طلاق در تهران و ویژگی های بهترین وکیل طلاق می پردازیم.

بهترین وکیل طلاق

نقش بهترین وکیل طلاق در تهران

طلاق شاید یکی از فاجعه بارترین اتفاقات زندگی یک فرد باشد و طبیعتاً علاوه بر مشکلات روانی این دوره ، مشکلات و استرس ناشی از نحوه درخواست طلاق در دادگاه می تواند مشکل را چند برابر کند. به همین دلیل ، اهمیت داشتن بهترین وکیل طلاق در تهران نمود بیشتری پیدا می کند. بعلاوه وجود فرزند مشترک و اشتراکات مالی و بحث حضانت و حق الزحمه در دوران عقد و ادعای نفقه در گذشته می تواند نقش مهمی در احقاق حقوق هر یک از طرفین داشته باشد که غالباً به دلیل ناآگاهی از بین می رود. در اینجاست که نقش مهمترین وکیل طلاق بازی می کند. همچنین طبق قانون ، حق طلاق به زن و شوهر تعلق دارد و برای اینکه زن بتواند شوهر خود را طلاق دهد ، باید شرایط خاصی وجود داشته باشد. حقوقی که علاوه بر قرارداد ازدواج در هنگام طلاق اعطا می شود ، می تواند بسیار مثر باشد. مهمترین حق اعطای حق وکالت در طلاق است که به همسر امکان تقاضای طلاق را می دهد. همچنین اگر شرط نصف شدن اموال شوهر در عقد نکاح منعقد شود ، زوج مکلف است نیمی از اموال خود را طلاق دهد. پس از ازدواج ، انتقال وی به نام همسر حاصل شد. شناسایی چنین مواردی و چگونگی پیگیری حقوق زوجین در طلاق یک عنصر اساسی است و دلیل کوچک و شواهد کافی برای تغییر روند پرونده طلاق است. انتخاب بهترین وکیل طلاق در تهران به دلیل آشنایی با قوانین و رویه های قضایی در طلاق و مهارت در تشکیل پرونده طلاق به ایجاد آرامش خاطر برای زوجین در پیگیری پرونده طلاق در دادگاه کمک می کند.

بهترین وکیل طلاق در تهران

هزینه بهترین وکیل طلاق در تهران

مطمئناً هزینه و میزان حق الزحمه وكالت می تواند یكی از مشكلات زوجین در پیگیری پرونده طلاق باشد. متأسفانه در جامعه امروز شاهد دریافت حق الزحمه وكلا از طرف موكل هستیم و شرایط پرونده های طلاق و فشار روانی زوجین در دوران طلاق آنها را مجبور به پرداخت حق الزحمه وكلا می كند. توجه داشته باشید که طبیعتاً داشتن خدمات حقوقی و داشتن بهترین وکیل طلاق در تهران مستلزم صرف هزینه است اما بهترین وکیل طلاق کسی است که مناسب ترین و معقول ترین قیمت را به شما پیشنهاد دهد و با مهارت شما دوباره شما را کار کند و باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود.

انتخاب وکیل خوب طلاق

انتخاب بهترین وکیل طلاق مستلزم توجه به نکات خاصی است و اکثر افراد به دلیل ناآگاهی از این نکات در انتخاب وکیل طلاق خوب اشتباه می کنند. در انتخاب وکیل طلاق خوب بهتر است به نکات زیر توجه کنید:

انتخاب وکیل طلاق از یک موسسه حقوقی معتبر می تواند خیال شما را از پیگیری پرونده طلاق و انجام آن در کمترین زمان و با بهترین نتیجه راحت کند. مدیر یک شرکت حقوقی غالباً خود یک وکیل باتجربه است و به خوبی می داند پرونده طلاق شما را به کدام وکیل طلاق ارجاع دهد.
در انتخاب وکیل طلاق به تخصص وکیل و میزان موفقیت وی در پرونده های قبلی توجه کنید. بهترین وکیل طلاق کسی است که در پرونده های خانوادگی تخصص دارد ، بنابراین باید پرونده طلاق خود را به یک وکیل خانواده واجد شرایط واگذار کنید.
از آنجا که پرونده های طلاق ارتباط نزدیکی با زندگی خصوصی افراد دارد ، وکیلی را انتخاب کنید که در طرح مسائل خود با او راحت تر باشید. زیرا اطلاعات شما می تواند در موفقیت پرونده تأثیرگذار باشد. توجه داشته باشید که بهترین وکیل طلاق شخصی است که قابل اعتماد و پنهانی باشد و به جای دامن زدن به تنش ها ، شما را به آرامش خاطر دعوت کند.

خلاصه و نتیجه گیری

انتخاب بهترین وکیل طلاق در تهران یکی از مهمترین دغدغه های افراد برای برنامه ریزی و پیگیری پرونده های طلاق در دادگاه است. از آنجا که پرونده های طلاق ابعاد مالی متفاوتی از جمله مهریه و نفقه معوقه و حق الزحمه در دوران عقد دارد ، برای احقاق حقوق افراد و جلوگیری از اتلاف آن لازم است وکیل طلاق خوبی انتخاب شود. موسسه حقوقی عدالت گستر فتح با داشتن بهترین وکیل طلاق در تهران و انواع مشاوره های حقوقی خانواده آماده ارائه خدمات به شما می باشد.

لطفا جهت برقراری ارتباط با شماره ۰۹۱۲۶۵۹۵۶۹۹ تماس بگیرید.

g6g.ir

چگونه بهترین وکیل طلاق در تهران را انتخاب کنیم؟ ۴٫۰۰/۵ (۸۰٫۰۰%) ۱ vote

2 نظر

  • امینه کاظمی
    پاسخ ژوئن 22, 2021 در 10:35 ق.ظ

    سلام علیکم
    نوشته هایی که در سایت درباره وکیل طلاق و طلاق توافقی هست را خواندم خیلی خوب بود واقعا اطلاعاتم زیاد شد ممنونم.
    سوالم اینه که واقعا ظرف چند روزه میشه حکم طلاق صادر بشه؟

ارسال نظر

تماس با وکیل