a

Facebook

Twitter

ترجمه و بازبینی توسط حسین محبی .
همه حقوق محفوظ است.

9:00 - 18:00

ساعات کار ما شنبه - چهارشنبه

09126595699

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

اینستاگرام

جستجو
منو
 

کار درست ترین وکیل دعاوی تجاری در تهران

وکیل پایه یک دادگستری | وکیل دادگستری > وکیل دعاوی تجاری  > کار درست ترین وکیل دعاوی تجاری در تهران

کار درست ترین وکیل دعاوی تجاری در تهران

وکیل دعاوی تجاری در تهران بیان می کند : در دنیای امروز ، به دلیل گستردگی فعالیت های تجاری داخلی و بین المللی ، اختلافات ناشی از این ارتباطات به همان نسبت در حال افزایش است و با توجه به اینکه کار در این زمینه به تخصص خاصی نیاز دارد ، قطعاً به کمک و راهنماییهای یک وکیل دعاوی تجاری نیاز دارید تا از ضررهای فراوان و گاه جبران ناپذیر جلوگیری و پیشگیری نماید. بنابراین توصیه می شود بدون مشورت با یک وکیل متخصص در این زمینه اقدامی انجام ندهید.

تلفنی با وکیل 6 - کار درست ترین وکیل دعاوی تجاری در تهران

دعاوی تجاری چیست؟

وکیل دعاوی تجاری میگوید : دعاوی تجاری همانطور که از نامش پیداست مربوط به تجار است بنابراین ما ابتدا از بازرگانان تعریف می کنیم. طبق ماده ۱ قانون تجارت ، تاجر به شخصی گفته می شود که معمولاً معاملات تجاری انجام می دهد. به زبان ساده ، به تاجری اطلاق می شود که کار اصلی آن تجارت است.

سوالی که اکنون به ذهن خطور می کند این است که چه کسی می تواند تاجر شود؟
آیا محدودیت هایی بین اشخاص حقیقی و حقوقی برای تبدیل شدن به تاجر وجود دارد؟

در پاسخ به موارد فوق ، وكلاي دعاوی تجاری خاطرنشان كردند كه قانون تجارت بين اشخاص حقيقي و شخص حقوقي به عنوان تاجر تفاوتی را اعلام نمیدارد ، يعني طبق ماده ۱ قانون تجارت ، هم به اشخاص حقيقي و هم اشخاص حقوقي می توان تاجر اطلاق نمود.

Untitled 1 3 - کار درست ترین وکیل دعاوی تجاری در تهران

چگونه یک فرد تاجر به حساب می آید؟

وکلای تجاری به سوال فوق به شرح زیر پاسخ دادند: در مورد اشخاص حقوقی باید توجه داشت که ماده ۳ قانون تجارت مقرر کرده است که کلیه معاملات انجام شده توسط شرکتهای بازرگانی به عنوان اعتبار تجاری این شرکتهای بازرگانی در نظر گرفته می شود. شرکت های تجاری در قانون تجارت از جمله شرکت های زیر ذکر شده اند:

شرکت سهامی (اعم از عام و خاص)

شرکت بامسئولیت محدود

شرکت تضامنی

شرکت مختلط غیر سهامی

شرکت مختلط سهامی

شرکت نسبی

شرکت تعاونی تولید و مصرف

در خصوص اشخاص حقیقی قانون تجارت دو نوع معامله را در نظر گرفته است معاملات ذاتا تجاری که در ماده ۲ قانون تجارت بیان شده است و معاملات تجاری حکمی که در ماده ۳ قانون تجارت بیان شده است.

* در صورت تمایل به مطالعه مسائل مربوط به وکیل شرکت ، لطفا بر روی لینک کلیک نمائید : وکیل دعاوی شرکت

وکیل شرکتهای تجاری

صاحبان مشاغل به طور مداوم به دنبال راه هایی برای بهبود شرکت خود و دستیابی به بقا ، رشد و توسعه خود هستند. بنابراین ، داشتن وکیلی که دانش و تجربه لازم را در تجارت داشته باشد از مولفه های حیاتی هر کاری است و در صورت عدم مشاوره با یک وکیل حرفه ای شرکتهای تجاری (وکیل ثابت قدم) ، یک شرکت به طور عجیبی در همه زمینه ها آسیب پذیر خواهد بود.

وکیل دعاوی تجاری در تهران

پرونده های تجاری و شرکت ها از جمله دعاوی قابل طرح وکیل دادگستری در دادگاه است. موسسه حقوقی عدالت گستر فتح ، یک موسسه حقوقی و مشاور حقوقی شرکت ها ، به فعالیت چندین ساله خود افتخار می کند و با استفاده از وکیل دعاوی تجاری در تهران خدمات حقوقی از جمله وکالت و مشاوره حقوقی در زمینه تجارت و قانون شرکت ها ، تأمین نیازهای حقوقی مدیران عامل و سهامداران و بازرگانان را ارائه می دهد.

در این نوشتار، ضمن تعیین مقررات عمومی مربوط به شرکت ها ، مواردی را می توان در اختلافات بین شرکا و سهامداران با شرکت ها ، و همچنین اختلافات بین شرکت ها با اشخاص ثالث و همچنین مسائل مربوط به تصفیه ، ورشکستگی مطرح کرد. ، و بهبودی اعتبار معامله گران و سایر موضوعات و ادعاهای مربوط به پرونده های تجاری و شرکت ها نیاز به رسیدگی و توضیح دارد. سرانجام ، ما به دعاوی حقوقی که در زمینه بازرگانی و شرکت ها تشکیل می شوند، خواهیم پرداخت.

حقوقی و داوری عدالت گستر فتح - کار درست ترین وکیل دعاوی تجاری در تهران

وکیل تجاری در تهران

یک وکیل تجاری در تهران برای یک شرکت به عنوان سپری برای محافظت و دفاع از منافع یا میانبری برای از بین بردن پیچ و خم مشکلات حقوقی و بهبود کارایی یک شرکت و سیستم است.

موسسه حقوقی عدالت گستر فتح افتخار دارد با گذشت سالها تجربه زیادی در این زمینه کسب کرده و برای مشاوره و پذیرش دادخواست های تجاری آماده است.

انتخاب وکیل مناسب در این زمینه بسیار مهم است. برای درک اهمیت و مزایای وکیل شرکت ، ابتدا باید با وظایف و نقش های مهمی که می تواند برای شرکت و تجارت

شما ایفا کند آشنا شوید و بدانید وکیل شرکت چیست؟ و شما باید مهارت داشته باشید.

یک وکیل تجاری باید بتواند در شرایط مختلف با افراد مختلف کار کند. از این طریق او می آموزد که چگونه با مردم ارتباط برقرار کند و چگونه صلاحیت افراد را تشخیص دهد.

شما مسئولیت و زمان لازم را برای تهیه و اجرای قانون دارید. همراه با صبر ، که همراه با تفکر و یادگیری می تواند قدرت تفکر و تحلیل او را بهبود بخشد. و آنها علاوه بر

تجربه کافی می توانند یک وکیل را به یک تصمیم گیرنده قدرتمند تبدیل کنند.

معاملات تجاری به شرح زیر است:

 • خرید یا تملک هر نوع اموال منقول برای فروش یا اجاره ، توقیف یا عدم توقیف آن
 • انجام هرگونه حمل و نقل از طریق زمین ، آب یا هوا.
 • هر نوع کارگزاری یا کارمزد (کمیسیون) یا نماینده و همچنین در اختیار داشتن هر نوع تجهیزاتی که برای انجام موارد خاصی طراحی شده باشد ، مانند تسهیل
 • معاملات املاک و مستغلات یا یافتن کارمندان یا تهیه و تحویل لوازم و غیره
 • تأسیس و راه اندازی هر نوع کارخانه به شرطی که پاسخگوی نیازهای شخصی نباشد
 • تعهد مناقصه
 • برگزاری هر نوع نمایشگاه عمومی
 • در هر نوع بورس و عملیات بانکی مشارکت کنید
 • معاملات با بروات، چه بین بازرگانان و چه غیر بازرگانان
 • عملیات بیمه دریایی و غیر دریایی
 • کشتی سازی و خرید و فروش کشتی ها و کشتی های داخلی یا خارجی و معاملات مرتبط

معاملات تجاری حکمی یا تبعی به اعتبار تاجر بودن متعاملین یا یکی از آنها تجاری شناخته می شوند به شرح ذیل است:

۱. کلیه معاملات بین تجار و کسبه و صرافان و بانکها

۲. کلیه معاملات که تاجر با غیر تاجر برای حوائج تجارتی خود مینماید

۳. کلیه معاملاتی که اجزا یا خدمه یا شاگرد تاجر برای امور تجارتی ارباب خود مینماید

۴. کلیه معاملات شرکت های تجارتی

وکیل دعاوی تجاری چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

وکیل دعاوی تجاری در پاسخ به پرسش فوق بیان می دارد، به اعتبار تخصصی شدن عرصه وکالت به جهت گسترده بودن مباحث حقوقی دعاوی تجاری نیز به عنوان یکی از تخصصی ترین عرصه های کار وکالت نیاز به تسلط بر قوانین مرتبط و تجربه کافی در این حوزه دارد. در دعاوی تجاری وکیل دعاوی تجاری باید توجه داشته باشد که طرف دعوا آیا تاجر محسوب می شود یا خیر و آیا موکل او تاجر است یا خیر چرا که تاجر محسوب کردن هر فرد دارای آثاری است که در روند پرونده بسیار تاثیر گذار است به عنوان مثال اگر فردی تاجر محسوب گردد از طرح دعوای اعسار محروم می گردد چرا که تجار می بایست در صورت عدم توانایی در پرداخت دیون اعلام ورشکستگی نمایید و دعوای اعسار از تجار پذیرفته نیست.

وکیل متخصص دعاوی تجاری از این حربه در بسیاری از موارد به عنوان یکی از ابزار دفاع بهره می جوید. نکته دیگری که می بایست بسیار مورد توجه قرار گیرد این است که طرح دعوا علیه شرکت ها می بایست به طرفیت شرکت باشد نه مدیران شرکت چرا که مدیران شرکت نمایندگان شرکت می باشند و به هیچ عنوان برای احقاق حقی از شرکت نمی بایست طرف دعوا قرار گیرند. در نتیجه وکیل دعاوی تجاری می بایست دقت نظر کافی در بررسی تمام شرایط پرونده داشته باشد.

همه خصوصیاتی که در بالا بیان شد در خصوص وکیل دعاوی تجاری بین المللی نیز صادق است و علاوه بر آنها موارد دیگری هم باید لحاظ گردد که در مقالات بعدی به ان پرداخته خواهد شد.

دعاوی تجاری - کار درست ترین وکیل دعاوی تجاری در تهران

وکیل دعاوی تجاری چه نوع دعاوی تجاری را می تواند مطرح کند؟

وکیل دعوای تجاری در پاسخ به پرسش فوق بیان می دارد، در این بخش قصد داریم به نمونه چند دعوای تجاری که قابل طرح در محاکم دادگستری است اشاره کنیم:

 • دعاوی راجع به ورشکستگی

 • دعاوی راجع به مطالبه وجه چک، ابطال چک، استرداد لاشه چک، دستور موقت منع پرداخت چک، ابطال ظهر نویسی چک و سایر اسناد تجاری
 • دعاوی راجع به صادرات و واردات تجار
 • دعاوی راجع به ابطال، تصدیق، اعتراض به ثبت، اعتراض به آگهی ثبت و دعاوی دیگر در خصوص اختراع
 • دعاوی راجع به حمل و نقل
 • دعاوی راجع به کپی رایت
 • دعاوی راجع به قرارداد های تجاری
 • دعاوی مالکیت فکری و معنوی
 • دعاوی برندها و علامتهای تجاری
 • دعاوی طرح های صنعتی
 • دعاوی تجارت الکترونیک

تفاوت بین دعاوی تجاری با سایر دعاوی حقوقی

وكیل دعاوی تجاری اظهار داشت كه اختلاف تجاری زیرمجموعه دعاوی حقوقی به حساب می آید، اما قانونگذار به دلیل اهمیت تسریع در اجرای تعهد اختلاف تجاری ، سعی كرده قوانین خاصی را برای اختلافات تجاری تا حدی از دادگاه دیگر تنظیم كند. اقدامات. در بحث تجاری نیست. به عنوان مثال ، در موارد ورشکستگی ، تصمیم به طور موقت فقط با حکم مقدماتی در مورد ورشکستگی یکی از واحدهای اقتصادی اجرا می شود و مانند سایر ادعاهای حقوقی ، تصمیم به قطعیت نیاز ندارد ، این مغایر با اصول آیین دادرسی مدنی است. . با توجه به حساسیت انجام تعهدات در پرونده های تجاری ، لازم است وکیل دعاوی تجاری از کلیه مزایایی که قانونگذار در پرونده های تجاری ارائه می دهد برخوردار باشد.

مصادیق دعاوی تجاری و شرکت ها

دعاوی مختلفی در باب دعاوی تجاری و شرکت ها ممکن است که ظهور و بروز نماید. باید متذکر گردید که اکنون با تشکیل دفاتر الکترونیک خدمات قضایی کلیه دعاوی مربوط و قابل طرح مربوط به شرکت ها و امور تجاری در محاکم دادگستری چه از طریق بهترین وکیل تجاری مطرح گردد و چه از سوی اشخاص غیر وکیل، میبایست از طریق این دفاتر بدوا ثبت و به محاکم دادگستری ارسال گردد.

لذا بر آن شدیم توضیحات کاربردی و به تفکیک هر یک از این دعاوی قابل طرح را در حد مجال ذکر نماییم تا مراجعه کنندگان ، با آشنایی نسبی به مفاهیم حقوقی ،از شیوه و طریق طرح دعوا اطلاع یابند. به این منظو میتوانید بر روی هر عنوان دعوای مد نظر به شرح ذیل کلیک نموده و هر یک از مطالب  اختصاصی به هر دعوا مطالعه کنید.

بهترین وکیل شرکت های تجاری تهران را از ما بخواهید. چنانچه نیاز به راهنمای تخصصی بیشتر داشته یا قصد تعیین وکیل خوب دعاوی تجاری جهت اعطای وکالت دعاوی تجاری و تعیین نماینده حقوقی و وکیل شرکت های تجاری برای پرونده حقوقی خود دارید، می بایست با تماس با شماره ۰۹۱۲۶۵۹۵۶۹۹ و مکالمه تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری، وکیل متخصص دعاوی شرکت ها و امور تجاری، اقدامات اولیه را انجام دهید. 

8 - کار درست ترین وکیل دعاوی تجاری در تهران

 

وکیل تجاری

دعاوی مربوط به شرکت ها

وکیل دعاوی شرکت ها

وکیل شرکت های تجاری

وکیل برای شرکت

دعاوی شرکتها

دعاوی تجاری چیست

وکیل دعاوی تجاری در تهران

وکیل دعاوی بین المللی

مشاور حقوقی تجاری

وکیل شرکتهای تجاری

وکیل تجاری در تهران

4/5 - (4 امتیاز)

14 نظر

 • حاتم
  پاسخ جولای 10, 2021 در 9:21 ب.ظ

  درود بر شما
  وکیل دعاوی تجاری یعنی چی؟ چون من برای مشکل سرقفلی مغازه ام میخوام یه وکیل خوب بگیرم که مشکلم رو حل کنه

 • منوچهر
  پاسخ جولای 30, 2021 در 7:08 ق.ظ

  سلام علیک
  میشه به اختصار بگید وکیل دعاوی تجاری چه کارهایی انجام میده؟

 • حامد
  پاسخ آگوست 21, 2021 در 2:41 ق.ظ

  سلام علیکم
  سایت خوبی دارید. یک سوال دارم :
  وکیل امور شرکت چه وظایفی داره؟

 • دلاور
  پاسخ آگوست 30, 2021 در 10:32 ب.ظ

  با عرض ادب
  برای حلو فصل دعاوی تجاری و مشکلات اینچنینی شرکت نیاز به وکیل داریم که تو کارش حرفه ای باشه و کل کار رو به او تحویل بدیم.
  شرایط همکاری وجود داره؟

 • رضا
  پاسخ سپتامبر 6, 2021 در 8:25 ب.ظ

  به نظرم یک وکیل دعاوی شرکت باید نیروی اون شرکت باشه، اگه ممکنه راهنمایی کنید که وکیل شرکت ثابت بگیریم یا وقتی نیاز شد به وکیل شرکت مراجعه کنیم؟
  ممنون

 • قاسم
  پاسخ سپتامبر 6, 2021 در 8:37 ب.ظ

  وکیل دعاوی تجاری چه وظایفی دارد؟ اگه ممکنه یه مثال عملی بزنید.
  حقیقتش دنبال یه وکیل خوب هستیم که کارهامونو هندل کنه شرایط شما برای اینکه پرونده رو به وکیل متخصص دعاوی تجاری بدهیم چیه؟

 • لیلا
  پاسخ اکتبر 5, 2021 در 7:48 ب.ظ

  وکیل دعاوی شرکتها در موسسه حقوقی و داوری عدالت گستر فتح برای انجام کارهای شرکت تلفنی جواب مثبت دادند ولی حالا میگن وقت ندارن، اخه چرا قول الکی میدید؟؟؟؟

ارسال نظر

تماس با وکیل