a

Facebook

Twitter

ترجمه و بازبینی توسط حسین محبی .
همه حقوق محفوظ است.

9:00 - 18:00

ساعات کار ما شنبه - چهارشنبه

09126595699

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

اینستاگرام

جستجو
منو
 

بهترین وکیل جنایی تهران | سال ۱۴۰۰

وکیل پایه یک دادگستری | وکیل دادگستری > وکیل کیفری  > وکیل جنایی  > بهترین وکیل جنایی تهران | سال ۱۴۰۰

بهترین وکیل جنایی تهران | سال ۱۴۰۰

پیروز شدن در هر صورت یا احقاق حق از دست رفته و اجرای عدالت، موضوع مهمی است که قبل از هر چیز باید مورد توجه قرار گیرد.

اگر می خواهید بهترین وکیل کیفری در تهران را پیدا کنید باید از یکسری نکات و شرایط آگاه باشید. یک وکیل خوب چه ویژگی هایی دارد و آیا تخصص در زمینه خاصی لازم است یا خیر؟

برای پاسخ به این گونه سوالات، اطلاعات زیر را بررسی می کنیم تا هرگز حقی تضییع نشود و بتوانید در اسرع وقت فرد مورد نیاز خود را پیدا کنید.

حقوقی و داوری عدالت گستر فتح - بهترین وکیل جنایی تهران | سال 1400

وکیل کیفری کیست؟

به طور کلی باید توجه داشت که در مواردی مانند قتل، مواد مخدر، جرایم جنسی، کلاهبرداری مالی و … باید وکیل دارای سابقه کیفری استخدام کنید. تمامی افراد، شرکت ها، سازمان ها و مراکزی که با اتهام مواجه می شوند به چنین فردی نیاز دارند.
البته بسیاری از شرکت های کوچک و بزرگ ترجیح می دهند از قبل وکیل خود را داشته باشند تا از حوادث غیرمترقبه و ناگهانی جلوگیری کنند. به طور کلی در مواجهه با هرگونه اتهامی مانند خشونت، مواد مخدر و سرقت باید از مشاوره حقوقی کیفری بهره مند شوید.

ویژگی های مشاوره حقوقی کیفری

مهم ترین ویژگی که امکان شناسایی بهترین وکیل کیفری در تهران را فراهم می کند، به روز بودن اطلاعات و تلاش او برای به روز رسانی خود است. به دنبال یافتن فردی باشید که در این مورد نگران است.

شجاعت و شجاعت یک وکیل نیز از ویژگی های بسیار مهم است. بیان توانایی استدلال صحیح و پاسخ های سریع و به موقع و صحبت دقیق و محتاطانه. استفاده از کلمات، جملات و ترکیب های مناسب در عوض شانس برنده شدن در پرونده را افزایش می دهد.

به تجربه و تخصص وکیل توجه کنید. آیا تا به حال موردی را در این زمینه بررسی کرده اید که مشکل شما نیز باشد؟ موفق بوده یا نه؟ تجربه حرف اول را می زند.

وکیل کیفری در جرایم پزشکی

یکی از جنایات ممکن است قتل عمدی پدر توسط فرزندان باشد. وکلای جنایی بهترین افرادی هستند که می توانند در چنین مواردی به شما کمک کنند.

جرم پدرسالاری در بسیاری از کشورها عنوان ویژه ای یافته و مجازات آن تشدید شده است. در حقوق کیفری ایران شخصیت بزه دیده در نوع جرم مؤثر نیست و مجازات این جرم مانند سایر جرایم عمدی قصاص است. ضمناً این جرم دارای اثر حقوقی محرومیت از ارث برای از بین بردن انگیزه قتل برای به دست آوردن مال است.

طبق ماده ۸۸۰ قانون مدنی، قتل عمد یکی از موانع ارث است. در صورت عدم رضایت اولیای دم، قاتل به قصاص محکوم می شود.

چرا باید به وکیل کیفری مراجعه کنیم؟

وکیل کیفری به وکیلی گفته می شود که در پرونده های کیفری و کیفری مانند قتل تجربه زیادی دارد و توانسته در این گونه پرونده ها به موفقیت های زیادی دست یابد.

اینگونه وکلای دادگستری باید در امور کیفری تخصص بالایی داشته باشند و از نظر اخلاقی انسانهای مومنی باشند تا حقوق هیچ یک از موکلین در این دادگاهها ضایع نشود.

شاید وکیل قتل، تعریف دقیقی از وکیل کیفری نباشد، اما در ایران به وکلای قتل، وکیل قتل نیز گفته می شود.

مراحل دریافت وکیل پرونده جنایی

پس از وقوع قتل، موضوع باید توسط ماموران انتظامی تایید شود و پس از آن بازپرس در محل جنایت حاضر شده و برای شناسایی متهم و صدور قرار بازداشت، قتل را بررسی می کند.۲۴ ساعت پس از بازداشت موقت، باید برای تفهیم اتهام قتل و در صورت نیاز به تأیید به دادسرا معرفی شود تا متهم تا تشکیل دادگاه قابل بازداشت نباشد.

سپس اسناد و اظهارات متهمان در دادگاه استماع می شود تا قاضی به نتیجه مطلوب برسد.

مشاوره حقوقی قتل توسط وکیل

اگر نیاز دارید با یک وکیل قتل صبحت کنید و از کمک او استفاده کنید بهتر است از مشاوره حقوقی قتل ما استفاده کنید و با وکلای مجرب موسسه حقوقی عدالت گستر فتح صحبت کنید.

بدون شک گروه وکلای این موسسه جزو بهترین موسسات در ایران است که به صورت تخصصی به پرونده های قتل می پردازد و شما می توانید به راحتی و در کوتاه ترین زمان سوالات حقوقی خود را از وکلای مجرب ما بسپارید و جهت مشاوره حقوقی قتل با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

تلفنی با وکیل - بهترین وکیل جنایی تهران | سال 1400

4/5 - (1 امتیاز)

بدون ديگاه

ارسال نظر

تماس با وکیل