a

Facebook

Twitter

ترجمه و بازبینی توسط حسین محبی .
همه حقوق محفوظ است.

9:00 - 18:00

ساعات کار ما شنبه - چهارشنبه

09126595699

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

اینستاگرام

جستجو
منو
 

⚖️مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل | سرکار خانم منصوری✔️✔️✔️

وکیل پایه یک دادگستری | وکیل دادگستری > مشاوره حقوقی  > مشاوره حقوقی تلفنی  > ⚖️مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل | سرکار خانم منصوری✔️✔️✔️

⚖️مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل | سرکار خانم منصوری✔️✔️✔️

شماره تماس جهت پاسخگویی: ۶۵۹۵۶۹۹-۰۹۱۲

.jpg - ⚖️مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل | سرکار خانم منصوری✔️✔️✔️

 

هزینه مشاوره تلفنی چقدر است؟

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای پایه یک دادگستری در موسسه حقوقی و داوری عدالت گستر فتح برای هر ۱۰ دقیقه ۴۰ هزار تومان است. با پرداخت این هزینه بسیار ناچیز می توانید مشکل یا سوالات و ابهامات حقوقی خود را با اطمینان کامل حل کنید.

درخواست مشاوره حقوقی تلفنی

از طریق شماره (۰۹۱۲۶۵۹۵۶۹۹) درخواست خود را به روش زیر اعلام کنید :

مبلغ مورد نظر را ( با توجه به زمان مشاوره) به شماره کارت ۵۰۱۵-۲۳۶۰-۲۹۱۰-۵۰۲۲ بنام زهرا منصوری واریز نموده و تصویر فیش واریزی را به شماره همراه فوق، واتساپ کنید تا هماهنگی لازم برای مشاوره انجام گیرد.

8987 - ⚖️مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل | سرکار خانم منصوری✔️✔️✔️

وکلا به دلیل تجربه در پرونده های متعدد و تسلط به قوانین بهترین مشاوران نیز محسوب می شوند. نکته ای که باید به آن توجه نمایید این است که امکان دارد به دلایل ناتوانی مالی وکیل نداشته باشید و یا از وکلای بی تجربه استفاده نمایید. ولی باید توجه داشته باشید مشاور با تجربه از وکیل بی تجربه بهتر است و شما با پیگیری خودتان ودریافت مشاوره در زمینه حقوقی می توانید با مسئله را حل نمایید.

بسیاری از مردم در امور حقوقی خود نیاز به مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل متخصص دارند زیرا برخی از امور حقوقی متقاضیان بسیار پیچیده بوده و نیاز به دانش حقوقی و تجربه بالا در این زمینه دارد. از جمله مهم‌ ترین حوزه ‌های حقوقی که نیازمند به یک وکیل متخصص و با تجربه است، می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

پرونده ‌های کیفری، پرونده‌ های مربوط به جعل اسناد، پرونده‌ های مربوط به ثبت و انتقال املاک، پرونده‌ های مربوط به انحصار وراثت، پرونده‌ های مربوط به خانواده، پرونده‌ های مربوط به طلاق، پرونده‌ های مربوط به طلاق توافقی، پرونده‌ های مربوط به مهریه، پرونده‌ های مربوط به حضانت، پرونده‌ های مربوط به تجاوز،پرونده‌ های مربوط به روابط نامشروع، پرونده‌ های مربوط به چک برگشتی.

مزایای مشاوره با وکیل

همیشه گفته شده که حقوق و علم قانون نیز نوعی رشته تخصصی به حساب می آید و دانشی است که به فراخور جامعه افرادی در پی آن تحصیل می کنند و همینطور زبان حق خواهی و زبان دادگاه با علم حقوق لازمه یک دیگر هستند.

قطعا کسی که دانش حقوقی ندارد و طرح و اقامه دعوا می کند هزینه زمانی زیادی را اقلا متحمل خواهد شد؛ زیرا بدون داشتن علم نسبت به آن اقدام کرده است. در حالی که با یک مشاوره کوتاه  که در مفاهیم دینی نیز به اخذ مشورت بسیار سفارش شده است، می توان بهترین تصمیم را اتخاذ کرد و از بسیاری اختلافات جلوگیری کرد.

اینجاست که اهمیت مشاوره حقوقی پیدا می شود که در بسیاری از موارد می توان با اخذ مشورت کوتاه از مشکل پیش رو رهایی یافت آن هم از طریق مشورت با وکلای با تجربه و متخصص که بستر این کار توسط مجموعه وکیل تاپ فراهم گردیده است.

اگر با حکمی از طرف مراجع قضایی و حقوقی مواجه شده باشید، متوجه می‌شوید که حتی فهم کلی موضوعات مطرح در این زمینه برایتان مقدور نیست، در زمان مواجهه با رای‌ دادگاه عموما ما با پازل گنگی مواجه هستیم که با پیوند قسمت‌های قابل فهم امید درک کل آن را داریم و نظر به حساسیت این رای‌ها خواهان درک بند بند آن هم هستیم که با علم خودمان مقدور نیست، از طرفی باید در مقابل این اصطلاحات و رای‌ها واکنش و جوابیه‌ای داشته باشیم که آن هم خان دیگری است، که اینجا ارزش مشاوره حقوقی برای ما مشخص میشود.

مطالبه حقوق=مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل

اگر هم به دنبال مطالبه حقوق خود هستید باز هم تفاوتی نمی‌کند، شما باید خواسته خود را با ادبیات و استناد به موارد مطرح در قانون مربوطه مطالبه نمائید، چون قضات در کسوت قضاوت تنها زبان قانون را به رسمیت می‌شناسند و به استناد خواسته شما رای صادر می‌نمایند، اگر شما خواسته‌تان را درست مطرح نکنید یا اصلا ندانید که این حق را دارید و مطالبه نکنید، توقع نداشته باشید، قاضی زبان خاموش خواسته شما را تفسیر نماید و ناگفته‌های شما را در رای خود بگنجاند. مشاوره حقوقی در هر مرحله ای از شکایت، فارغ از اینکه شکوائیه را شما مطرح کرده اید یا علیه شما شکایتی صورت گرفته راهنمای شما و مرتفع کننده مشکلاتتان خواهد بود .

نظری به اصطلاحات حقوقی بیاندازیم، شاید سنگ محکی باشد برای شناخت ما با این اصطلاحات و اثبات نیازمان به کسب مشاوره از افراد خبره اینکار:

اخذ به شفعه، مشاع، خلع ید، عدم افراز ملک، اَرش، حجر، تسبیب، خیار، اخوه، ارتداد، ارتشا، استعاط، بیع، تسلیط، تنفیذ، حق ارتفاق، ذمه، ربح، سب، سلف، غش، مثمن، وجوب، هبه، هامش، مقاوله نامه، مستودع، محجور، مأجور، راشی.

.jpg - ⚖️مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل | سرکار خانم منصوری✔️✔️✔️

موسسه حقوقی و داوری عدالت گستر فتح برای تمامی حوزه‌ های تخصصی به خصوص امور مربوط به پرونده ‌های کیفری و حقوقی وکلای متخصص را در اختیار متقاضیان قرار می ‌دهد.

https://1da.ir/pZjy

منبع : وکیل تاپ

مشاوره تلفنی با وکیل

مشاوره با وکیل

مشاوره تلفنی حقوقی

5/5 - (2 امتیاز)

بدون ديگاه

با عرض پوزش، فرم دیدگاه در این زمان بسته است.

تماس با وکیل